סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - לימוד והדרכה

שונות - לימוד והדרכה למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מפתחות לאושר

פתח תקווה10/12
למה אנחנו באנו?... לחוות אושר ולתת אושר! הסדנא תתן לנו להבין איך אנחנו יכולים להגיע לאושר ולשמר אותו. הסדנא תתקים בפתח תקווה ביום שישי בין 10 עד 13.ללא תשלום

סדנת לחם

קרית טבעון29/11
סדנת לחם במחיר עלות החומרים בלבד כל יום חמישי משעה 11 בבוקר. הסדנה היא בערך 4 שעות לומדים הכנה בסיסית של לחמים מקמחים שונים. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל או טלפון.

להתגבר על כעסים- לחזור לשלווה

חיפה19/11
ללא תשלום מתחיל השבוע סדנא להתגבר על כעסים לחוות את השלווה מחדש היכרות עם תהליך הכעס והתמרתו היכרות עם נקודת מבט רוחנית על הכעס פיתוח כלים מעשיים על מנת לחיות חיים שלווים יותר 4 מפגשים יום ד, 21 לנובמבר שעה 19:00-21:00

סדנת הערכה עצמית

חיפה16/11
סדנת הערכה עצמית ללא תשלום זיהוי וחיבור מחדש לאיכויות וליכולות האישיות. תרגול טכניקות קלות לפיתוח מודעות וקבלה עצמית. הגדלת הערך העצמי. שבת 17.11 שעה 10:00 עד 13:00

לימוד גמרא ברמה גבוהה

רמת השרון14/11
לימוד גמרא, התלמוד הבבלי, מצריך הדרכה והשקעה מיוחדת בלומד, יש בו כדי לפתח את החשיבה ולהעלות רמות של ריכוז וניתוח אנליטי. מורה טוב הוא חשוב מאוד לצורך לימוד זה. עם ישראל הוא בעל 'סטיגמה' של עם חכם רק בגלל התלמוד הבבלי. מוכן לתרום מזמני היקר!! בחינם ללמד את הבסיס של לימוד הגמרא, בשמחה. לא למטרות החזרה בתשובה ולא למטרות דת. אך ורק להעשיר ולהעמיק את הידע בנכסים התרבות שלנו.

ספר

תל אביב-יפו30/10
ספר דיאנטיקה חדש - מדע המודרני של בריאות הנפש המקור היחיד לסיוטים, לפחדים לא הגיוניים, דאגות, חוסר ביטחון ומחלות פסיכוסומאטיות – המיינד הריאקטיבי.

לימוד לבר מצווה

פתח תקווה12/12
הכנה לקריאה בתורה( נוסח אשכנזי ). ה כנה כוללת לימוד הקריאה הנכונה והכנה מנטלית לקריאה מול קהל. לימוד הנחת תפילין. מושגים ביהדות.

לימוד גמרא

קרית עקרון10/12
מוכן ללמד גמרא (תלמוד בבלי) (מדובר על מספר מסכתות שונות) בחינם למישהו מהאזור לא צריך ידע מקדים

שיעורי סווינג בחינם

רמת גן10/12
בכל יום רביעי החל מהשעה 20:00 במרכז הקהילתי נווה שאנן קבוצת מדיה הופ מעבירה שיעורי סווינג בחינם. הלימודים מתקיימים ברמות שונות, כולל רמת מתחילים שזהו שיעורם הראשון. אחרי השיעורים ישנה מסיבה חינמית אף היא. מוזמנים בחום! שימו לב - אין חובה לבוא עם בני/בנות זוג.

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון10/12
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

עזרה בתוכנת אקסל

רמת גן8/12
עזרה והדרכה במערכת אקסל excel ללא תמורה

לימוד משחקי לולאות

חיפה7/12
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)6/12
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל

סדנת "יציאה מעבדות לחירות"

חיפה6/12
הסדנא מיועדת לאנשים שמרגישים כלואים בחייהם, שמרגישים שהם לא עושים את מה שחלמו לעשות, אלא הם עבדים של נסיבות חייהם. אנשים שנמצאים בצומת בחייהם שרוצים שינוי -ואומרים לעצמם - עכשו או לעולם לא. הסדנה מונחת ע"י פסיכותרפיסטית ל- 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות, בסדנה נקבל כלים לבחון את חיינו ואת מידת שביעות הרצון שלנו, נקבל כלים איך לעשות שינוי ואיזה סוג של שינוי רוצים. למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

ללמוד גמרא

בני ברק4/12
ללמד בחור עד גיל 22 מכל מגזר שהוא בחינם ובכיף

הדרכה בצביעת קיר פנימי ,הדירה

חיפה4/12
הדרכה בכתב לצביעת הדירה כל השלבים.

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה2/12
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנת בירור הרצון האמיתי

חיפה (קרית חיים)29/11
סדנא של 3 מפגשים, חינם ללא שום התחייבות כלשהיא, בהם נברר מה הוא הרצון האמיתי שלנו והאם אנחנו חיים לפיו. בסדנא נברר האם החיים שלנו מתנהלים לפי החלום שהיה לנו על חיינו, ואם לא, אז למה לא? למעוניינים להצטרף נא להשאיר כתובת מייל.

הדרכה בקניה באתר איביי

חיפה27/11
מציע סיוע והדרכה בקניה באתר איביי בחינם וללא תמורה. כיצד למצוא מוצרים ולאתר את המחיר הזול או המוכר המוצלח לקניה מושלמת. יצירת קשר במסר פרטי והמשך סיוע באמצעות המייל.

מועדוניות נוער באשקלון

אשקלון21/11
מועדוניות נוער באשקלון לנוער מגילאי 13 ומעלה הכוללים משחקייה מקצועית והרצאוות מגוונות ללא עלות כלל. בשעות אחה"צ והערב
עוד שונות - לימוד והדרכה:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב