סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - לימוד והדרכה

שונות - לימוד והדרכה למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

קורס מדיטציית ראג'ה יוגה

פתח תקווה4/2
החל מ12-02-19 בימי שני משעה 19 עד 20-30 קורס בן 6 מפגשים, העומד בלב תוכנית הלימודים של הארגון. באמצעות מדיטציה, דמיון מודרך, שיחה ותרגילים יצירתיים: * נבחן כיצד לחזור לשלווה הפנימית, וכיצד רוחניות זמינה וחיונית בחיינו. * נענה על שאלות אוניברסאליות: מי אני? מיהו אלוהים, ומהו הקשר בינינו? מהן ההשלכות של הפעולות על חיי? ללא תשלום

כוחה של מחשבה

חיפה3/2
ללא תשלום האם מחשבה יוצרת מציאות? סדנה חווייתית בה נכיר את תהליך החשיבה, נבין את הכוח שבמחשבה, נלמד ליצור מציאות חיובית.   שישי, 8.2, 09:30-12:30

לימוד גמרא ברמה גבוהה

רמת השרון15/1
לימוד גמרא, התלמוד הבבלי, מצריך הדרכה והשקעה מיוחדת בלומד, יש בו כדי לפתח את החשיבה ולהעלות רמות של ריכוז וניתוח אנליטי. מורה טוב הוא חשוב מאוד לצורך לימוד זה. עם ישראל הוא בעל 'סטיגמה' של עם חכם רק בגלל התלמוד הבבלי. מוכן לתרום מזמני היקר!! בחינם ללמד את הבסיס של לימוד הגמרא, בשמחה. לא למטרות החזרה בתשובה ולא למטרות דת. אך ורק להעשיר ולהעמיק את הידע בנכסים התרבות שלנו.

בסדנא בפ"ת: הערכה עצמית

פתח תקווה10/1
בסדנא בפ"ת: הערכה עצמית - זיהוי וחיבור מחדש לאיכויות וליכולות אישיות. - תרגול טכניקות קלות, לפיתוח מודעות וקבלה עצמית. - הגדלת ערך עצמי. 01-02-19יום שישי מ10-00 עד 13-00 ללא תשלום

ספר

תל אביב-יפו31/12
ספר דיאנטיקה חדש - מדע המודרני של בריאות הנפש המקור היחיד לסיוטים, לפחדים לא הגיוניים, דאגות, חוסר ביטחון ומחלות פסיכוסומאטיות – המיינד הריאקטיבי.

שיעורי סווינג בחינם

תל אביב-יפו16/2
בכל יום רביעי החל מהשעה 20:00 במרכז הקהילתי נווה שאנן קבוצת מדיה הופ מעבירה שיעורי סווינג בחינם. הלימודים מתקיימים ברמות שונות, כולל רמת מתחילים שזהו שיעורם הראשון. אחרי השיעורים ישנה מסיבה חינמית אף היא. מוזמנים בחום! שימו לב - אין חובה לבוא עם בני/בנות זוג.

לימוד משחקי לולאות

חיפה15/2
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון15/2
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

סדנת בירור הרצון האמיתי

חיפה (קרית חיים)15/2
סדנא של 3 מפגשים, חינם ללא שום התחייבות כלשהיא, בהם נברר מה הוא הרצון האמיתי שלנו והאם אנחנו חיים לפיו. בסדנא נברר האם החיים שלנו מתנהלים לפי החלום שהיה לנו על חיינו, ואם לא, אז למה לא? למעוניינים להצטרף נא להשאיר כתובת מייל.

סדנת "יציאה מעבדות לחירות"

חיפה14/2
הסדנא מיועדת לאנשים שמרגישים כלואים בחייהם, שמרגישים שהם לא עושים את מה שחלמו לעשות, אלא הם עבדים של נסיבות חייהם. אנשים שנמצאים בצומת בחייהם שרוצים שינוי -ואומרים לעצמם - עכשו או לעולם לא. הסדנה מונחת ע"י פסיכותרפיסטית ל- 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות, בסדנה נקבל כלים לבחון את חיינו ואת מידת שביעות הרצון שלנו, נקבל כלים איך לעשות שינוי ואיזה סוג של שינוי רוצים. למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

מועדוניות נוער באשקלון

אשקלון14/2
מועדוניות נוער באשקלון לנוער מגילאי 13 ומעלה הכוללים משחקייה מקצועית והרצאוות מגוונות ללא עלות כלל. בשעות אחה"צ והערב

הדרכה לאיש לחיי משפחה

בית שמש13/2
מדריך חתנים מוסמך מעוניין להעביר לרווק או נשוי שלשה שעורים ללא עלות לזוגיות וחיי משפחה בדרך התורה. השיעורים ינתנו בעיר בית שמש או טלפונית.

ספר עם המון טיפים למציאת הזיווג הנכון

רחובות13/2
ספר לשליחה במייל בחינם עם למעלה מ70 עמודים ובו שלל טיפים למציאת בן או בת הזוג הנכון. מבוסס על פי היהדות. בשורות טובות לכל ים ישראל.

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)13/2
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה12/2
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

עומדים בפני חתונה?

קרית טבעון12/2
עומדים בפני ההחלטה החשובה ביותר בחייכם? עומדים לקשור את חייכם עם אדם אחר? איך לא ליפול בסטטיסטיקה? איך לבנות קשר טוב שיגרום לשניכם לפרוח, להתפתח ולהיות מרוצים? סדנה של 3 מפגשים ללא תשלום וללא כל התחייבות ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה תיתן לכם כלים איך לשמור על זוגיות טובה ומספקת. למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

לימודי קודש -גמרא

רמת גן12/2
אם אתה רוצה ללמוד מידי פעם ומחפש מישהו שילמד איתך ויבאר לך את הגמרא אשמח שתיצור קשר מיועד לצעירים עד גיל 22 בחינם ובכיף

הדרכה בקניה באתר איביי

חיפה28/1
מציע סיוע והדרכה בקניה באתר איביי בחינם וללא תמורה. כיצד למצוא מוצרים ולאתר את המחיר הזול או המוכר המוצלח לקניה מושלמת. יצירת קשר במסר פרטי והמשך סיוע באמצעות המייל.

ספר טלפונים

מודיעין עילית28/1
שערי העיר מודיעין עילית

הלכה והנהגה

גבעת שמואל24/1
עזרה בשאלות בהלכה והנהגה ע"פ התורה תוך מתן מקורות בעז"ה המענה בשעות הערב (לא מתאים למקרים דחופים)
עוד שונות - לימוד והדרכה:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב