סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - לימוד והדרכה

שונות - לימוד והדרכה למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

השתתפות בקבוצה להתפתחות

קרית טבעון16:30
מוקמת קבוצה להתפתחות אישית, לשיתוף ועזרה בהתמודדות עם מצבי חיים שונים. ינתנו כלים להתפתחות אישית ובן-אישית. הקבוצה היא ללא תשלום וללא התחייבות, היא תתקיים כ- 10 פגישות פעם בשבועיים בימי ראשון ביין 9.00- 11.00 בבוקר. למעונינים נא להשאיר כתובת מייל. המנחה היא פסיכותרפיסטית כ- 10 שנים מתמחה בהתפתחות אישית ושיפור יחסים בן- אישיים. המעונינים מתבקשים להשאיר כתובת מייל בלבד.

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון16:30
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

סדנת לחם

קרית טבעון16:30
סדנת לחם במחיר עלות בלבד כל יום חמישי משעה 11 בבוקר. הסדנה היא בערך 4 שעות לומדים הכנה בסיסית של לחמים מקמחים שונים. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל או טלפון.

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה16:29
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנת בירור הרצון האמיתי

חיפה (קרית חיים)11:22
סדנא של 3 מפגשים, חינם ללא שום התחייבות כלשהיא, בהם נברר מה הוא הרצון האמיתי שלנו והאם אנחנו חיים לפיו. בסדנא נברר האם החיים שלנו מתנהלים לפי החלום שהיה לנו על חיינו, ואם לא, אז למה לא? למעוניינים להצטרף נא להשאיר כתובת מייל.

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)11:22
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל

לימוד משחקי לולאות

חיפה17/2
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

הדרכה בקניה באתר איביי

חיפה10/2
מציע סיוע והדרכה בקניה באתר איביי בחינם וללא תמורה. כיצד למצוא מוצרים ולאתר את המחיר הזול או המוכר המוצלח לקניה מושלמת. יצירת קשר במסר פרטי והמשך סיוע באמצעות המייל.

תהליך אימוני (קואוצ'ינג)

ירושלים6/2
במסגרת סיום הלימודים שלי במכללה הבינלאומית לאימון וניהול (אימון קואצ'ינג - פסיכולוגיה חיובית פרקטית), אני מחפשת אנשים שרוצים לעבור תהליך אימוני מעצים ואותנטי. התהליך הוא בן 7 מפגשים אישיים ללא תשלום. זאת הזדמנות לקחת אחריות על החיים ולהוביל אותם למקום בו את/ה רוצה להיות. האימונים מתקיימים בירושלים בשכונת הגבעה הצרפתית. מכירים מישהו שירצה? רוצים אתם? מחכה לשמוע ממכם ולראות אתכם מצליחים בתהליך ובמטרות שלכם! רוני סודרי

שיעורי סווינג בחינם

רמת גן2/2
בכל מוצאי שבת החל מהשעה 20:00 בקמפוס סמינר הקיבוצים שבתל אביב קבוצת מדיה הופ מעבירה שיעורי סווינג בחינם. הלימודים מתקיימים בשלוש רמות, כולל רמת מתחילים שזהו שיעורם הראשון. אחרי השיעורים ישנה מסיבה חינמית אף היא. מוזמנים בחום! שימו לב - אין חובה לבוא עם בני/בנות זוג.

עזרה בבחירת מצלמה חדשה

רעננה29/1
למעוניינים אתן מפגש חינם על בחירת מצלמה וסוגי הצילום השונים והאפשרויות השונות של הצילומים והנוחויות השונות למצבים ודברים אחרים ועוד הכל בהתאם לתקציב קניית המצלמה והמטרות השונות. במידת הצורך ניתן לבצע גם את ה"מפגש" בטלפון. המפגש ניתן בחינם.

מאמן ריצה וכושר - אזור רעננה

רעננה29/1
מאמן ריצה וכושר וסטודנט לתזונה. מציע סדרת אימונים (3ראשונים חינם) לאימון ילדים/נערים/מבוגרים באימון כושר וריצה לשמירה על בריאות ותזונה נכונה. בהצלחה לכולנו

לימוד לבר מצווה

פתח תקווה28/1
הכנה לימודית מקיפה של קריאה בתורה והנחת תפילין. בנוסף, הכנה מנטלית וחיובית.(אשכנז ). מדובר בהכנה של כשלושה חודשים לפני בר המצווה של שני מפגשים בשבוע והכל ללא תשלום.

מועדוניות נוער באשקלון

אשקלון22/1
מועדוניות נוער באשקלון לנוער מגילאי 13 ומעלה הכוללים משחקייה מקצועית והרצאוות מגוונות ללא עלות כלל. בשעות אחה"צ והערב

עזרה בלימודים לילדים

זכרון יעקב13/1
שלום סטודנט שמועניין להתנדב מוכן לעזור בלימודים בנושאים שונים לתלמידי יסודי.

שיעור פסנתר לילדים

אשדוד10/1
מתן שיעור נגינה לילדים בגילאי שש עד 10

תיקון וייעוץ בתחום הסלולר

קרית טבעון6/1
עזרה בתיקון סמארטפונים . ייעוץ ללא תמורה בתחום הסלולר והטכנולוגיה.

עזרה בלימודי קודש - ללא תשלום

ירושלים5/1
אשמח לסייע למי שצריך בלימוד ובהכנה למבחנים ובעבודות במקצועות קודש. תנ"ך תלמוד מחשבת ישראל וכדו'. באזור ירושלים בלבד. על פי לוח זמנים פנוי. שיעור אחד לחודש למבקש.

לימוד תורה וגמרא

קרית עקרון28/12
מוכן ללמוד גמרא מישהו מתחיל שמוכן להשקיע וללמוד

קורס אינטרנטי: תזונה טבעונית בריאה

מודיעין25/12
קורס וידאו אינטרנטי ובו על יסודות התזונה הטבעית, כיצד ניתן ליישם תזונה צמחית (טבעונית) בקלות + רעיונות לארוחות וטיפים רבים.
עוד שונות - לימוד והדרכה:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב