סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - לימוד והדרכה

שונות - לימוד והדרכה למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)18:27
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל

סדנת בירור הרצון האמיתי

חיפה (קרית חיים)18:27
סדנא של 3 מפגשים, חינם ללא שום התחייבות כלשהיא, בהם נברר מה הוא הרצון האמיתי שלנו והאם אנחנו חיים לפיו. בסדנא נברר האם החיים שלנו מתנהלים לפי החלום שהיה לנו על חיינו, ואם לא, אז למה לא? למעוניינים להצטרף נא להשאיר כתובת מייל.

הדרכה בקניה באתר איביי

חיפה18:08
מציע סיוע והדרכה בקניה באתר איביי בחינם וללא תמורה. כיצד למצוא מוצרים ולאתר את המחיר הזול או המוכר המוצלח לקניה מושלמת. יצירת קשר במסר פרטי והמשך סיוע באמצעות המייל.

סדנה פרטי קיפולי נייר חינם אוריגמי

חיפה17:24
יש לתאם סמס עקב בעיה בשמיעה או הודעה פה. בכל הארץ אפשרות בשיחה ועידה בוידיאו 15 ד מוגבל להדרכה מלאה של קיפול מעניין!

לימוד משחקי לולאות

חיפה15:07
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון20/10
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

השתתפות בקבוצה להתפתחות

קרית טבעון20/10
מוקמת קבוצה להתפתחות אישית, לשיתוף ועזרה בהתמודדות עם מצבי חיים שונים. ינתנו כלים להתפתחות אישית ובן-אישית. הקבוצה היא ללא תשלום וללא התחייבות, היא תתקיים כ- 10 פגישות פעם בשבועיים בימי ראשון ביין 9.00- 11.00 בבוקר. למעונינים נא להשאיר כתובת מייל. המנחה היא פסיכותרפיסטית כ- 10 שנים מתמחה בהתפתחות אישית ושיפור יחסים בן- אישיים. המעונינים מתבקשים להשאיר כתובת מייל בלבד.

סדנת לחם

קרית טבעון20/10
סדנת לחם במחיר עלות בלבד כל יום חמישי משעה 11 בבוקר. הסדנה היא בערך 4 שעות לומדים הכנה בסיסית של לחמים מקמחים שונים. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל או טלפון.

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה20/10
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

מפגשי תמיכה בהנקה ללא תמורה

בני ברק18/10
מפגשי תמיכה לנשים מייניקות מתקיימים ע"י "ארגון חסד לדורי דורות" ומונחים על ידי יועצות הנקה מוסמכות ibclc בעלות נסיון רב. הכניסה חינם! ההרשמה מראש חובה!

לימוד יהדות ותורה

בית שמש18/10
מי משעוניינ/ת ללמוד או לשאול שאלות שקשורות ליהדות, ידע כללי שקשור ליהדות, תורה - ועוד אשמח לסייע לו!

בית פתוח למדיטציה

חיפה10/10
פותחים את השבוע רגוע כל יום ראשון, 19:00-20:15 הזדמנות להירגע ולהיטען באנרגיה חיובית. המפגש כולל מדיטציה מונחת ושיחה מעוררת השראה מוגש באהבה ניתן ללא תשלום

סדנת סגולות

חיפה10/10
סדנת סגולות ללא תשלום סגולה היא איכות הנותנת לנו את הכח להיות מסוגלים. כל מפגש נבחן סגולה אחרת ונלמד להשתמש בה כדי להתקדם בחיים בקלילות ובמודעות. 30.10 שעה 19:30-21:00

להתעורר לזהות האמיתית

חיפה10/10
ללא תשלום סדנא חוויתית כיצד ניתן לחוות את החיים בצורה חופשיה קלה ואף מהנה,להאיר את היופי הפנימי, לא משנה מה קורה סביב שישיש 20.10 שעה 09:00-10:30

קורס בוקר מדיטצית ראג'א יוגה

חיפה10/10
לחוות לחקור ולגלות את הכוחות הפנימיים הטמונים בנו. דרך לימוד ותרגול, ניתנים כלים להתמודדות שונה. 9 מפגשים שעה 09:10:30 יום ב 23.10 ללא תשלום

שיעורי פסנתר ללא תשלום

רעננה8/10
שלום. שמי יצחק (25) ואני מנגן בפסנתר/קלידים מספר שנים ובעל ידע בתאוריה מוסיקלית בסיסית. אם אתה/את מעוניינים ללמוד פסנתר/קלידים אשמח להעביר לכם מספר שיעורים בהתנדבות מלאה ללא תשלום! (אינני מעביר שיעורים בתשלום לאחר מכן - נטו התנדבות) ניתן לפנות אליי למייל. - מתאים בעיקר למתחילים/ללא ידע כלל. - בעיר רעננה בלבד.

תיקון וייעוץ בתחום הסלולר

קרית טבעון3/10
עזרה בתיקון סמארטפונים . ייעוץ ללא תמורה בתחום הסלולר והטכנולוגיה.

לימוד והדרכה לקבלת ביטחון עצמי

לוד26/9
ב"ה שלום לכולם ! שמי דוד קם. אשמח לתרום מנסיוני הרחב ברוך השם להדריך אתכם איך לקבל את עצמכם ולקבל ביטחון עצמי. תקבלו כלים אדירים ועוצמה ענקית להאמין בעצמכם. וכל זה בחינם. רק צריך לבוא עם מוטיבצי'ה ורצון טוב. השאר יבוא מעצמו. בהצלחה !!!

מאמן ריצה וכושר - אזור רעננה

רעננה25/9
מאמן ריצה וכושר וסטודנט לתזונה. מציע סדרת אימונים (3ראשונים חינם) לאימון ילדים/נערים/מבוגרים באימון כושר וריצה לשמירה על בריאות ותזונה נכונה. בהצלחה לכולנו

עזרה בבחירת מצלמה חדשה

רעננה25/9
למעוניינים אתן מפגש חינם על בחירת מצלמה וסוגי הצילום השונים והאפשרויות השונות של הצילומים והנוחויות השונות למצבים ודברים אחרים ועוד הכל בהתאם לתקציב קניית המצלמה והמטרות השונות. במידת הצורך ניתן לבצע גם את ה"מפגש" בטלפון. המפגש ניתן בחינם.
עוד שונות - לימוד והדרכה:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב