סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - לימוד והדרכה

שונות - לימוד והדרכה למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

סדנת בירור הרצון האמיתי

חיפה (קרית חיים)23/9
סדנא של 3 מפגשים, חינם ללא שום התחייבות כלשהיא, בהם נברר מה הוא הרצון האמיתי שלנו והאם אנחנו חיים לפיו. בסדנא נברר האם החיים שלנו מתנהלים לפי החלום שהיה לנו על חיינו, ואם לא, אז למה לא? למעוניינים להצטרף נא להשאיר כתובת מייל.

סדנת "יציאה מעבדות לחירות"

חיפה23/9
הסדנא מיועדת לאנשים שמרגישים כלואים בחייהם, שמרגישים שהם לא עושים את מה שחלמו לעשות, אלא הם עבדים של נסיבות חייהם. אנשים שנמצאים בצומת בחייהם שרוצים שינוי -ואומרים לעצמם - עכשו או לעולם לא. הסדנה מונחת ע"י פסיכותרפיסטית ל- 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות, בסדנה נקבל כלים לבחון את חיינו ואת מידת שביעות הרצון שלנו, נקבל כלים איך לעשות שינוי ואיזה סוג של שינוי רוצים. למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון23/9
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

לימוד משחקי לולאות

חיפה22/9
מעוניינת ללמד משחקי לולאות (סבתא סורגת) לילדים בחינם זה עוזר ללימודים

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה21/9
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנא לרוצים זוגיות וחתונה

חיפה (קרית חיים)20/9
הסדנא מיועדת לרווקים/רווקות אשר מעוניינים בזוגיות וחתונה. בסדנא נבדוק מה מונע מכל אחד ואחד זוגיות וחתונה., האם זה מקרי או יש בנו משהו שמתנגד לכך. הסדנא תכלול 3 מפגשים ע"י פסיכותרפיסטית הוליסטית ללא תשלום וללא התחייבות בהם ינתנו כלים לבדוק את הרצון לזוגיות וחתונה ומה עומד ומתנגד לכך, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל

לימוד גמרא, תשובות לכל השאלות ביהדות

כוכב יעקב18/9
אני מוכן בשמחה וללא תשלום לעזור לכל המעונין בלימודי קודש, ולענות בעזרת ה' על כל שאלה בנושא יהדות, אמונה, נשמות, אחרית הימים וכו'. לרצינים בלבד

בישול

אריאל17/9
מוכנה להעביר שיעורי בישול / לבל עבור מי שצריך.

הדרכה בקניה באתר איביי

חיפה14/9
מציע סיוע והדרכה בקניה באתר איביי בחינם וללא תמורה. כיצד למצוא מוצרים ולאתר את המחיר הזול או המוכר המוצלח לקניה מושלמת. יצירת קשר במסר פרטי והמשך סיוע באמצעות המייל.

ספר עם המון טיפים למציאת הזיווג הנכון

רחובות14/9
ספר לשליחה במייל בחינם עם למעלה מ70 עמודים ובו שלל טיפים למציאת בן או בת הזוג הנכון. מבוסס על פי היהדות. בשורות טובות לכל ים ישראל.

לימוד תלמוד חינם

רמת השרון13/9
לימוד גמרא, התלמוד הבבלי, מצריך הדרכה והשקעה מיוחדת בלומד, יש בו כדי לפתח את החשיבה ולהעלות רמות של ריכוז וניתוח אנליטי. מורה טוב הוא חשוב מאוד לצורך לימוד זה. עם ישראל הוא בעל 'סטיגמה' של עם חכם רק בגלל התלמוד הבבלי. מוכן לתרום מזמני היקר!! בחינם ללמד את הבסיס של לימוד הגמרא, בשמחה. לא למטרות החזרה בתשובה ולא למטרות דת. אך ורק להעשיר ולהעמיק את הידע בנכסי התרבות שלנו. למה שרק הדתיים יהנו...

לימוד תלמוד ברמה גבוהה בחינם

רמת השרון13/9
לימוד גמרא, התלמוד הבבלי, מצריך הדרכה והשקעה מיוחדת בלומד, יש בו כדי לפתח את החשיבה ולהעלות רמות של ריכוז וניתוח אנליטי. מורה טוב הוא חשוב מאוד לצורך לימוד זה. עם ישראל הוא בעל 'סטיגמה' של עם חכם רק בגלל התלמוד הבבלי. מוכן לתרום מזמני היקר!! בחינם ללמד את הבסיס של לימוד הגמרא, בשמחה. לא למטרות החזרה בתשובה ולא למטרות דת. אך ורק להעשיר ולהעמיק את הידע בנכסים התרבות שלנו.

סדנת לחם

קרית טבעון11/9
סדנת לחם במחיר עלות החומרים בלבד כל יום חמישי משעה 11 בבוקר. הסדנה היא בערך 4 שעות לומדים הכנה בסיסית של לחמים מקמחים שונים. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל או טלפון.

השתתפות בקבוצה להתפתחות

קרית טבעון11/9
מוקמת קבוצה להתפתחות אישית, לשיתוף ועזרה בהתמודדות עם מצבי חיים שונים. ינתנו כלים להתפתחות אישית ובן-אישית. הקבוצה היא ללא תשלום וללא התחייבות, היא תתקיים כ- 10 פגישות פעם בשבועיים בימי ראשון ביין 9.00- 11.00 בבוקר. למעונינים נא להשאיר כתובת מייל. המנחה היא פסיכותרפיסטית כ- 10 שנים מתמחה בהתפתחות אישית ושיפור יחסים בן- אישיים. המעונינים מתבקשים להשאיר כתובת מייל בלבד.

מועדוניות נוער באשקלון

אשקלון7/9
מועדוניות נוער באשקלון לנוער מגילאי 13 ומעלה הכוללים משחקייה מקצועית והרצאוות מגוונות ללא עלות כלל. בשעות אחה"צ והערב

ספר

תל אביב-יפו29/8
ספר דיאנטיקה חדש - מדע המודרני של בריאות הנפש המקור היחיד לסיוטים, לפחדים לא הגיוניים, דאגות, חוסר ביטחון ומחלות פסיכוסומאטיות – המיינד הריאקטיבי.

הדרכת מאמנים

ירושלים25/8
אני מאמנת מקצועית חברת לשכת המאמנים. עוזרת למאמנים לאמן טוב יותר, להעלות את הביטחון העצמי שלהם ושל המתאמנים, להיות מאמנים מקצועיים יותר, להתמודד עם דילמות ומצבי תקיעות באימון ולהגדיל את אפקטיביות האימון. אם את/ה מאמנת ומעוניינת בהדרכה צרו איתי קשר ההדרכה בטלפון בחינם.

כתיבת קורות חיים ויעוץ

תל אביב-יפו24/8
סיוע בכתיבת קורות חיים ויעוץ לנשים ללא תשלום מוגבל לחודש ימים. המעוניינים יפנו לדואל מייל.

הלכה והנהגה

גבעת שמואל19/8
עזרה בשאלות בהלכה והנהגה ע"פ התורה תוך מתן מקורות בעז"ה המענה בשעות הערב (לא מתאים למקרים דחופים)

לימוד כתיבת שירים

פתח תקווה10/8
היי לכולם, אשמח לשתף ,לעזור ולהנחות בכתיבת שירים עם הניסיון האישי שלי הכל כמובן בהתנדבות לכל המעוניינים
עוד שונות - לימוד והדרכה:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב