סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - ייעוץ

שונות - ייעוץ למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ייעוץ באפיון אתר אינטרנט

כפר סבא15/10
מתן ייעוץ חינם וללא תמורה בכל הקשור להגדרות האתר מבחינת מבנה ונראות, צבעים, התאמת לוגו וכן תפריטים. נא להשאיר טלפון ליצירת קשר באתר.

ייעוץ נדל"ן לפני קנייה או מכירת נכס

ירושלים5/10
אני שמאי מקרקעין ניתן לפנות אלי לקבלת ייעוץ מקצועי חינם במייל לפני רכישה / מכירה. אני מדגיש מדובר בייעוץ והדרכה בנושא משכנתאות וניהול נכסים (לא שמאות הכרוכה בתשלום). אבקש לפנות אלי רק במייל עם כל הפירוט הרלוונטי לעיסקה כגון: במה מדובר, גודל נכס, חדש/ יד שניה, קומה, הצמדות כתובת וכו' ללא פרטים לא אוכל להתייחס. נא להשאיר מס' טלפון במידה ואזדקק לערוך עימכם שיחה. משה

יעוץ בתקוני אינסטלציה ותקונים שונים בבית

חיפה3/10
יעוץ בלבד כאן בכתב על תקלות,או הסבר טלפונית,אם יהיה צורך להאריך בהסבר.,עשה זאת בעצמך.אבחון תקלות,עד כמה שאפשרי ע"פ תאור מילולי. איני מגיע ,לצערי, למקום התקלה,ואיני ממליץ על בעלי מקצוע. יעוץ גם על תקוני בית שונים ואחרים . בכיף אביב.

ייעוץ בגינון

מכבים-רעות3/10
גנן חובב , אשמח לסייע ללא תשלום בתכנון גינה, פתרון בעיות , טיפים לגינון יעיל אבי

גישור ויישוב סכסוכים

חדרה3/10
ללא כל עלות כספית. - סיוע בפתרון סכסוכים בדרך הגישור. - זמין לכל שאלה או הסבר בכל הקשור בהליך הגישור

גישור - שיחת היכרות ללא תשלום

קרית מלאכי15/8
משפטן, חוקר פרטי ומגשר. במקום לצעוד במשעול המתיש והאינסופי של ההתדיינות המשפטית, בואו ונצעד יחד במרחביו התומכים של הליך הגישור. הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. אני בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון נוסף במשפטים. מגשר ובוגר פרקטיקום של בתי המשפט. מבצע גישורים בנושאים שונים (תביעות קטנות, סכסוכי שכנים, אישות - זוגיות, עניינים כספיים ועוד). מציע פגישת היכרות (לצורך תיאום הגישור וקביעת התאמה) ולאחריה, יתבצע הליך הגישור עצמו. אני מדגיש שוב ! הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. . ניתן לפנות לאי מייל או לסלולארי. על הפנייה לכלול פרטים להתקשרות ונסיבות המקרה. אין צורך בפרטים מלאים, נשלים זאת במהלך פגישת ההיכרות. להתראות !

שירות גישור

נתיבות15/10
שירות גישור ללא תשלום: * גישור בקהילה - (סכסוכי שכנים, תביעות קטנות) * גירושין

יעוץ טכני לבית

נתניה15/10
בעל ידע נרחב בתחום הטכני/ החזקת הבית , מוכן לתת יעוץ חינם לחסרי ידע בתחום. כמו כן בשעת צורך גם לקדוח לבורג לחסרי כלים וידע. במרכז העיר נתניה הכל באמצעות מסרים.

סדנא לגברים 30+ הרוצים זוגיות

קרית טבעון12/10
הסדנא מיועדת לגברים בני 35+ הרוצים זוגיות .. בסדנא נברר את הרצון האמיתי של המשתתפים ומה מונע מהם לממש את הרצון לזוגיות ולבנות משפחה.. הסדנא תכלול 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות בהם ינתנו כלים כדי להתגבר על המכשולים הקיימים בדרך לזוגיות מחייבת, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל.

ייעוץ טלפוני בענייני נגרות

יהוד11/10
ייעוץ טלפוני חינם בענייני נגרות /תיקוני רהיטים וכו'. .

ייעוץ בטיחות

חולון11/10
ממונה בטיחות יכול לכוון בעלי עסקים לרישיון עסק וכבאות בחינם וללא תשלום

כתיבת קורות חיים ויעוץ

תל אביב-יפו10/10
סיוע בכתיבת קורות חיים ויעוץ תעסוקתי לנשים ללא תשלום. היעוץ הוא גם טלפוני.

סדנת העצמה לרווקות בסביבות 30

חיפה10/10
הסדנא מיועדת לנשים בנות 30 + לא נשואות ולא ילדים. הסדנא מיועדת לבחון את הבחירות, אורך החיים, ומידת שביעות הרצון. הסדנא תמשך 3 מפגשים פעם בשבועיים. הסדנא ללא תשלום וללא התחייבות מנוהלת ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל.

ייעוץ בתקשורת בן-אישית

קרית טבעון8/10
המפגשים מיועדים למי שמרגיש שיש לו קושי בתקשורת עם בן/בת זוגו, במשפחה, בעבודה ועם חברים. ניתנים 3 מפגשים חינם ללא התחייבות.

סדנא לזוגות צעירים

חיפה (קרית חיים)8/10
סדנא לזוגות צעירים בה יינתנו כלים איך לשמור על זוגיות טובה לאורך זמן ולא לתת לזמן ,לשגרה ולמטלות החיים לפגום ולקלקל את מה שקיים היום. איך לשמור על האהבה ולא להגיע בעוד כמה שנים להיות חלק מסטטיסטיקה של מוסד הנישואים. ניתנים 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחויבות בהם נלמד איך לשמר את הזוגיות לאורך זמן. המפגשים ניתנים ע"י פסיכוטרפיסטית ומגשרת משפחתית.

ייעוץ בהכנה לטיסה בחו"ל!

חיפה7/10
מתמחה בייעוץ בנושא הכנה מראש עם מחיר טוב ומלון לא חקר וארוחות בוקר

בדיקת זכאות בביטוח לאומי

תפרח7/10
בדיקת זכאות לקצבאות שונות בביטוח לאומי ללא עלות ! מי שכבר הגיש ניירת לביטוח לאומי, יש להצטייד בקוד 4 ספרות ומס' ת"ז. אפשר להתקשר, לשלוח הודעה, סמס, מייל. בהצלחה רבה !

סדנה לפוחדים מתלות והבלעות במערכת יחסים

קרית טבעון6/10
סדנה למי שפוחד להיכנס למערכת יחסים זוגית בגלל פחד מאיבוד עצמי העלמות, ויתור, תלות, ריצוי, יחסי סימביוזה ועוד. בסדנה ניתנים 3 מפגשים בהם ינתנו כלים איך לשמור על עצמי בתוך מערכת יחסים זוגית, איך לא להיבלע לוותר ולעלם בתוך יחסים זוגיים. הסדנה ללא תשלום וללא מחוייבות.למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

אימון אישי ו /אן זוגי - מפגש חינם

חיפה2/10
אימון אישי למציאת זוגיות - שיפור זוגיות אימון למיקסום פוטנציאל אישי מאמינה בנתינה לחברה - מזמינה אותך לפגישת אימון במתנה וכלים ודרך לפרוץ קדימה

ייעוץ פיננסי

רמת גן29/9
אשמח לעזור למשפחות לעשות סדר בכל הקשור להתנהלות הפינססית ללא עלות
עוד שונות - ייעוץ:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב