סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

שונות - ייעוץ

שונות - ייעוץ למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

יעוץ זוגי

ביתר עילית14/1
3 מפגשים של ייעוץ זוגי מתנה

ייעוץ בגינון. גינה

מכבים-רעות12/1
גנן חובב , אשמח לסייע ללא תשלום בתכנון גינה, פתרון בעיות , טיפים לגינון יעיל אבי

גישור - שיחת היכרות ללא תשלום

קרית מלאכי19/12
משפטן, חוקר פרטי ומגשר. במקום לצעוד במשעול המתיש והאינסופי של ההתדיינות המשפטית, בואו ונצעד יחד במרחביו התומכים של הליך הגישור. הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. אני בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון נוסף במשפטים. מגשר ובוגר פרקטיקום של בתי המשפט. מבצע גישורים בנושאים שונים (תביעות קטנות, סכסוכי שכנים, אישות - זוגיות, עניינים כספיים ועוד). מציע פגישת היכרות (לצורך תיאום הגישור וקביעת התאמה) ולאחריה, יתבצע הליך הגישור עצמו. אני מדגיש שוב ! הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. . ניתן לפנות לאי מייל או לסלולארי. על הפנייה לכלול פרטים להתקשרות ונסיבות המקרה. אין צורך בפרטים מלאים, נשלים זאת במהלך פגישת ההיכרות. להתראות !

יעוץ בתקוני אינסטלציה ותקונים שונים בבית

חיפה4/12
יעוץ בלבד כאן בכתב על תקלות,או הסבר טלפונית,אם יהיה צורך להאריך בהסבר.,עשה זאת בעצמך.אבחון תקלות,עד כמה שאפשרי ע"פ תאור מילולי. איני מגיע ,לצערי, למקום התקלה,ואיני ממליץ על בעלי מקצוע. יעוץ גם על תקוני בית שונים ואחרים . בכיף אביב.

ייעוץ נישואים

נתניה17:00
אשמח להעניק סדרת טיפולים ללא עלות לייעוץ זוגי לזוג שייפנו אלי דרך אתר אגורה לשיפור ושידרוג הזוגיות (לנשואים) הטיפול הוא בנתניה.

יעוץ זווגי

חיפה19/1
מנחה לנשואין מעבירה טיפול זוגי, עבור זוג שזקוק לעזרה מקצועית. סידרה של 10 טיפולים חינם.

יעוץ טכני לבית

נתניה19/1
בעל ידע נרחב בתחום הטכני/ החזקת הבית , מוכן לתת יעוץ חינם לחסרי ידע בתחום. כמו כן בשעת צורך גם לקדוח לבורג לחסרי כלים וידע. במרכז העיר נתניה הכל באמצעות מסרים.

ייעוץ בתקשורת בן-אישית

קרית טבעון16/1
המפגשים מיועדים למי שמרגיש שיש לו קושי בתקשורת עם בן/בת זוגו, במשפחה, בעבודה ועם חברים. ניתנים 3 מפגשים חינם ללא התחייבות.

סדנת העצמה לרווקות בסביבות 30

חיפה16/1
הסדנא מיועדת לנשים בנות 30 + לא נשואות ולא ילדים. הסדנא מיועדת לבחון את הבחירות, אורך החיים, ומידת שביעות הרצון. הסדנא תמשך 3 מפגשים פעם בשבועיים. הסדנא ללא תשלום וללא התחייבות מנוהלת ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל.

יעוץ בבחינה הפסיכומטרי

רחובות16/1
יעוץ וטיפים בחינם לבחינה הפסיכומטרית. קיבלתי ציון גבוה ואשמח להעניק טיפים כיצד ללמוד לבחינה ולהצליח בה ככל הניתן.

ייעוץ בנקאי

ראש העין14/1
ייעוץ טלפוני מבנקאי ותיק בנושאים כלכליים/בנקאות/התנהלות תקציבית/יוקר המחייה ללא עלות

סדנא לגברים הרוצים זוגיות

קרית טבעון10/1
הסדנא מיועדת לגברים הרוצים זוגיות ומסיבה כשלהיא זה לא קורה. בסדנא נברר למה זה לא קורה?ומה צריך לעשות כדי שזה יקרה?הסדנא תכלול 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות בהם ינתנו כלים כדי להתגבר על המכשולים הקיימים בדרך לזוגיות מחייבת, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל.

ייעוץ טלפוני בענייני נגרות

יהוד9/1
ייעוץ טלפוני חינם בענייני נגרות /תיקוני רהיטים וכו'. .

סדנה לפוחדים מתלות והבלעות במערכת יחסים

קרית טבעון9/1
סדנה למי שפוחד להיכנס למערכת יחסים זוגית בגלל פחד מאיבוד עצמי העלמות, ויתור, תלות, ריצוי, יחסי סימביוזה ועוד. בסדנה ניתנים 3 מפגשים בהם ינתנו כלים איך לשמור על עצמי בתוך מערכת יחסים זוגית, איך לא להיבלע לוותר ולהיעלם בתוך יחסים זוגיים. הסדנה ללא תשלום וללא מחוייבות.למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

סדנא לזוגות צעירים

חיפה (קרית חיים)9/1
סדנא לזוגות צעירים בה יינתנו כלים איך לשמור על זוגיות טובה לאורך זמן ולא לתת לזמן ,לשגרה ולמטלות החיים לפגום ולקלקל את מה שקיים היום. איך לשמור על האהבה ולא להגיע בעוד כמה שנים להיות חלק מסטטיסטיקה של מוסד הנישואים. ניתנים 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחויבות בהם נלמד איך לשמר את הזוגיות לאורך זמן. המפגשים ניתנים ע"י פסיכוטרפיסטית ומגשרת משפחתית.

יעוץ קידום אתרים (SEO) ללא עלות

חולון6/1
אשמח לספק מענה טלפוני, דיגיטלי, או פרונטלי במשרד בכל הקשור לקידום אתרים במנועי החיפוש ללא מטרות רווח, להלן חלק מהנושאים: שיפור קוד האתר שיפור זמני טעינה קידום ושיפור התמונות באתרים התאמת האתר להנחיות הטכניות של מנועי החיפוש שיפור אכיטקטורת האתר שיפור המרות חווית משתמש משפך המרה הנחיות תוכן ומדיה אינטרקציה וקידום האתר ברחבי האינטרנט ובערוצים דיגיטלים משלימים ניטור דו שיח ויצירת ערוצי האזנה דיגיטלים או בכללי קאוצינג ומנטורינג גם למחפשי עבודה, למתחילים בתחום או אפילו למתעניינים

ייעוץ בטיחות

תל אביב-יפו4/1
ממונה בטיחות בעבודה נותן ייעוץ בחינם בנושאי בטיחות ובטיחות אש הייעוץ ללא תמורה טלפונית נא השאירו מס טלפון ושעה נוחה להתקשרות שמואל

בדיקת זכאות בביטוח לאומי

תפרח3/1
בדיקת זכאות לקצבאות שונות בביטוח לאומי ללא עלות ! מי שכבר הגיש ניירת לביטוח לאומי, יש להצטייד בקוד 4 ספרות ומס' ת"ז. אפשר להתקשר, לשלוח הודעה, סמס, מייל. בהצלחה רבה !

איתור כספים

פתח תקווה2/1
אשמח לעזור באיתור כספים אבודים בחברות הביטוח בחינם ללא כל עלות . כספים שמגיעים לאנשים/יורשים וממתינים לפידיון עי הלקוחות (ניתן לחפש גם עבור בני משפחה שנפטרו ויתכן ויש להם כספים בחברות הביטוח שמגיעים ליורשים )

החזרי מס

פתח תקווה2/1
אשמח לעזור בבדיקה של החזרי מס עבור שכירים (ניתן לבדוק עד 6 שנים אחורה) בחינם ללא כל עלות
עוד שונות - ייעוץ:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב