סיוע חברתי וסביבתי

»

סיוע כללי

»

בקשות והצעות סיוע

בקשות והצעות סיוע למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מוהל ללא תמורה

יבנה11/12
מוהל מוסמך מספר רשיון 280 עורך ברית יפה זריזה במינימום כאב. ידע נרחב בבריתות מיוחדות כקורדי, אפוספדיאס, פמוזיס וכדומה. כל הכלים סטרילים וחד פעמים. אפשרות להתייעצות בכל הנושאים הקשורים לברית. ללא דרישת תשלום!!!

מחשבון

ראשון לציון3/12
מחשבון(צריך להחליף רק סוללה) איסוף מניר צבי רמלה

סיוע לחיפוש טיסה עד 250 דולר

נס ציונה15/11
עוזר ללא תמורה ובחינם בחיפוש טיסות עד 250 דולר לפי יעד ותאריך - כדי להוזיל את מחיר החופשה ולנסות ליצור קבוצה גדולה לקניית מרוכזת, יש לשלוח אלי מסר/מייל מסודר עם ציון יעד/יעדים/מדינה/עיר , חודש בשנה , מספר אנשים, סוג החופשה (עיר / טבע / מאורגן / רכב שכור) , גיל - אני האסוף נתונים וחוזר לאחר איתור טיסה או חופשה מתאימה - מתאים לחופשות ברגע האחרון או תכנון של מספר חודשים לפני חופשה

לבעלי נכות - סיוע והסבר לקבלת החזר כספי

נס ציונה15/11
בעלי נכות כולל סיעוד (או בתהליך) סיוע בתהליך לממש זכויות כספיות אשר ניתן לקבל אם פונים לרשויות בזמן הנכון כדי לקבלם (עירייה, מים, קופת חולים, מס הכנסה, ביטוח לאומי , חשמל , אביזרי עזר לנכים, וכו') - ההסבר אך לממש את הזכויות הכספיות יינתן פרטני במייל - חינם ללא כל תמורה כספית לציין אחוזי נכות , גיל , מועד אישור תחילת הנכות, במידה ועבדו יש לקבל את נתוני ההכנסות מתחילת הנכות בדרך כלל יש החזרים של מאות עד אלפי שקלים

טיפולי שיניים בחינם! לילדים בגילאי 6-12

ירושלים9/12
בדיקה כללית, צילומי רנטגן, סתימות, כתרים, טיפולי שורש, הסרת אבנית ועוד... כל זה בחינם! לגילאי 6-12 בלבד. הטיפולים מבוצעים בקליניקת הסטודנטים בפקולטה לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית שבירושלים. באווירה נעימה ומקצועית ובפיקוחם של רופאי שיניים מומחים לילדים! הטיפולים מבוצעים בימי שלישי בשעות הבוקר בלבד, בהדסה עין כרם ירושלים. למי שרלוונטי ניתן לשלוח הודעה עם מעט רקע (גיל הילד.ה, ביקור אחרון אצל רופא שיניים, סיבת הפנייה וטלפון) מספר המקומות מוגבל.

בחור צעיר וחזק שישמח לעזור לקשישים

ירושלים20/11
שלום וברכה. הנני מוכן ומזומן לצאת לעזרת קשישי ירושלים ללא תמורה. העיר שחוברה לה יחדיו תחבר את הדור הראשון לדור השלישי. "והשיב לב אבות אל בנים ולב בנים אל אבותם".

ריפוי פסוריאזיס

רחובות4/11
עזרה בריפויי פסוריאזיס נא להשאיר טלפון ואני אצור קשר יום טוב דוד

רצועה לכלב

הרצליה2/11
קולר לכלב קטן, עד 5 קילו,בצבע זהב.... מצב טוב מאוד...

תיקוני חשמל

חדרה29/10
תיקוני חשמל לנזקקים בחינם
עוד בקשות והצעות סיוע:   1
אמנת הפרסום המיטיב