סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

לוח תרומת זמן ונסיון למסירה - כאן תוכלו למצוא עזרה בשימוש באתר אגורה, סיוע למעוטי יכולת חינם, לימוד והדרכת מחשבים ואינטרנט בחינם, טיפולים אלטרנטיביים חינם, טרמפים בחינם, הכנת שיעורי בית חינם ועוד...

תרומת זמן ונסיון למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

יעוץ

ביתר עילית05:16
אשמח לעזור למי שצריך יעוץ בכל תחום (רפואי, כלכלי, זוגי, משפטי ועוד) 3 מפגשים ללא עלות ללא תמורה וללא התחייבות. יש מקרים שמספיק גם דרך הטלפון בלבד. שלחו הודעה וניצור קשר. בהצלחה רבה

ייעוץ בשלום בית - מציאת זיווג

יבנה03:31
ייעוץ בשלום בית / מציאת זיווג מתאים , חינם , לשם שמים. נא לצרף מייל.

רוחניות וניו אנרג'י

רחובות00:26
אמון אישי קואצ'נג שיפור יחסים בין אישיים ובעיות בזוגיות ביחד או לחוד הכרת בן/בת הזוג ממבט חדש רענון יחסים בזוגיות הדרכה ליצירת מגעים אישיים מוצלחים הסרת חסמים שחרור מכאובים פיזים ונפשיים שקט נפשי חשיבה צלולה חידוש ורענון אנרגיות חייוביות שלושה טיפולים ללא עלות 3 מפגשים ללא כל עלות או התחייבות כלשהיא

תרומת זמן ונסיון יעוץ זוגי/ נפרד

רחובות00:26
יועץ עם נסיון רחב לחיי יום יום זוגיות ביחד ולחוד בכל נושא שמטריד אותכם. 3מפגשים ללא תמורה.

ייעוץ טלפוני באילוף כלבים

תל אביב-יפו19/6
בתאום מראש בלבד, מפי מאלף מקצועי

אימון לתכנון וניהול אפקטיביים של חיינו

קרית מוצקין19/6
אני מאמן אישי עם התמחות בתחום הניהול - ארגוני. האימון מכוון לתכנון וניהול אפקטיביים של חיינו כגון קריירה, ניהול זמן, מציאת עבודה וכ'ו. סדרת האימון היא בין 12-16 מפגשים פעם בשבוע. אשמח לאמן באיזור חיפה / הקריות. האימון ללא תשלום וללא התחייבות כלשהי בהווה ובעתיד.

עזרה למשפחות נזקקות

קרית ביאליק19/6
מוכן לסייע בתיקונים שונים בבית , כגון סתימה , תיקוני חשמל , התקנת מדפים וכדומה למשפחות נזקקות ללא תשלום בגין העבודה

נפתחת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן

קרית טבעון19/6
מוקמת קבוצת תמיכה לנשים שפגשו את הסרטן באיזשהוא שלב בחייהן .יהיו 10 מפגשים. בקבוצה נתמקד בשיתוף, הקשבה ותמיכה. המנחה היא פסיכותרפיסטית עם ניסיון רב בטיפול והדרכה. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל בלבד. ההשתתפות היא ללא תשלום .

סדנא לגברים 30+ הרוצים זוגיות

קרית טבעון19/6
הסדנא מיועדת לגברים בני 35+ הרוצים זוגיות .. בסדנא נברר את הרצון האמיתי של המשתתפים ומה מונע מהם לממש את הרצון לזוגיות ולבנות משפחה.. הסדנא תכלול 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות בהם ינתנו כלים כדי להתגבר על המכשולים הקיימים בדרך לזוגיות מחייבת, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל.

השתתפות בקבוצה להתפתחות

קרית טבעון19/6
מוקמת קבוצה להתפתחות אישית, לשיתוף ועזרה בהתמודדות עם מצבי חיים שונים. ינתנו כלים להתפתחות אישית ובן-אישית. הקבוצה היא ללא תשלום וללא התחייבות, היא תתקיים כ- 10 פגישות פעם בשבועיים בימי ראשון ביין 9.00- 11.00 בבוקר. למעונינים נא להשאיר כתובת מייל. המנחה היא פסיכותרפיסטית כ- 10 שנים מתמחה בהתפתחות אישית ושיפור יחסים בן- אישיים. המעונינים מתבקשים להשאיר כתובת מייל בלבד.

ייעוץ בתקשורת בן-אישית

קרית טבעון19/6
המפגשים מיועדים למי שמרגיש שיש לו קושי בתקשורת עם בן/בת זוגו, במשפחה, בעבודה ועם חברים. ניתנים 3 מפגשים חינם ללא התחייבות.

סדנה לפוחדים מתלות והבלעות במערכת יחסים

קרית טבעון19/6
סדנה למי שפוחד להיכנס למערכת יחסים זוגית בגלל פחד מאיבוד עצמי העלמות, ויתור, תלות, ריצוי, יחסי סימביוזה ועוד. בסדנה ניתנים 3 מפגשים בהם ינתנו כלים איך לשמור על עצמי בתוך מערכת יחסים זוגית, איך לא להיבלע לוותר ולעלם בתוך יחסים זוגיים. הסדנה ללא תשלום וללא מחוייבות.למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

סדנת בנית חזון לשנה הקרובה

קרית טבעון19/6
סדנא בה כל אחד יבחן את חיו, את מטרותיו לשנה החדשה ומה הוא צריך כדי לממש אותן. הסדנא תכלול 3 מפגשים לא תשלום וללא התחייבות בה כל אחד יבנה את החזון שלו לשנה הקרובה.

סדנת לחם

קרית טבעון19/6
סדנת לחם במחיר עלות בלבד כל יום חמישי משעה 11 בבוקר. הסדנה היא בערך 4 שעות לומדים הכנה בסיסית של לחמים מקמחים שונים. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל או טלפון.

טיפול פסיכותרפי

קרית טבעון19/6
הטיפול הפסיכותרפי מיועד למי שחווה תקיעות בחייו, קשיים שלא חולפים, חוסר התקדמות לעבר המטרה הרצויה בחייו. למעוניינים ניתנים 3 פגישות חינם ללא התחייבות בהן יינתנו כלים להתמודדות וכלים לשינוי. מי שמעוניין ישאיר כתובת מייל.

מציע עזרה למשפחה בשעות הערב - בהתנדבות

נס ציונה19/6
ערכי ואיכותי , מעוניין לעזור ולסייע למשפחה /זוג בהתנדבות בשעות הערב לכל עזרה נדרשת , עדיפות למשפחה דתית/מסורתית, ניסיון רב בטיפול בילדים , עזרה כללית,עזרה בשיעורי בית . לאיזור ראשל"צ,נס ציונה.

סדנת תמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון

חיפה19/6
נפתחת סדנא לתמיכה וייעוץ לנשים בדיכאון. הסדנא לא תשלום וללא התחייבות. בסדנא ינתנו כלים להתמודדות עם דיכאון. הסדנא תכלול 3 מפגשים . המעונינות להשתתף יכולות להשאיר כתובת מייל.

סדנא להמשיך זוגיות טובה גם לאחר לידה

חיפה19/6
סדנא חינם ללא שום התחייבות איך להמשיך להיות בזוגיות טובה גם לאחר הולדת הילדים. הסדנא היא של 3 מפגשים .

מוקמת קבוצת נשים 55+

חיפה19/6
מוקמת קבוצת נשים 50 + שנמצאות בפנסיה . נשים שרוצות לפגוש נשים, לשתף, לתמוך, לטייל וכו'. השתתפות בקבוצה היא כמובן ללא תשלום. הפגישות והפעילויות יהיו יהיו לפי מה שיחליטו בקבוצה, מי שרוצה להצטרף תשאיר כתובת מייל.

סדנת בישול לפני חתונה

חיפה19/6
הסדנה מיועדת לנשים לפני החתונה שלא יודעות כלל לבשל ושרוצות ללמוד לבשל דברים בסיסיים. בסדנה נלמד להכין דברים בסיסיים ואיך להכין אוכל מתוך מתכונים. הסדנה היא של 4 שעות במחיר עלות של חומרים בלבד. ותתקיים בשעות הבוקר. למעוניינות נא להשאיר כתובת מייל.
עוד תרומת זמן ונסיון:   1234567הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב