לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא שולחן סט יד 2, שולחן סט יד שניה, שולחן סט למסירה, שולחן סט חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

שולחן כתיבה

רעננה16/10
שולחן כתיבה סטנדרטי במצב מעולה למסירה.

סט מגירות מדפים מפלסטיק לשולחן

מגן שאול8/10
סט מגירות צבעוניות קטנות כל שולחן כתיבה

מאורר

ביתר עילית10/9
מאוורר שולחן סטנדרטי קצת שבור

שולחן סלון

עלי8/9
שולחן סלון בגודל סטנדרט

מנורת שולחן

ירושלים3/9
מנורת שולחן סטנדרטית, נמסרת בגלל עודף מנורות

שולחן פינת אוכל

גבעת שמואל2/10
שולחן פינת אוכל, רוחב 1.00 מטר. אורך 1.80 מ'. ישנן שתי הרחבות נוספות, כל אחת של חצי מטר, סכ"ה יכול להגיע על 2.80 מ'. לא יודע מה הגובה המדוייק אבל הוא סבבה לישיבה על כיסא סטנדרטי. * קומה: חצי מרתף, אפשר להוציא אותו גם בלי לפרק.

שולחן כתיבה

באר שבע26/8
שולחן מחשב מעץ. נמסר עקב מעבר דירה *גודל סטנדארטי * קומה: 5 * יש מעלית

שולחן כתיבה

זכרון יעקב18/8
שולחן סטודנט/תלמיד בצבע עץ דובדבן * רוחב: 120 , גובה: 75 , עומק: 60 * קומה: קרקע מוזמנים לאסוף בתאום מראש בשעות הערב / שישי / מוצ"ש

שולחן כתיבה פינתי

אזור6/10
**נא לסמס בלבד** למסירה שולחן כתיבה פינתי. מתאים לבית או למשרד בצבע עץ בהיר עם מדפים פנימיים ומקום למחשב נייח והגבהה למסך. באופן כללי אחלה שולחן. המידות בהערכה גסה: * רוחב: צלע אחת 1.40 מ' וצלע שנייה 1 מ' גובה: סטנדרטי , עומק: 50 ס"מ (ובאמצע 1 מ') * מאוחסן בחצר. רק לבוא ולקחת. * אין צורך בהורדה במעלית * אם אין רכב עם נגרר, השולחן פריק (לא פורק מאז שהורכב לפני עשור, אז זה על אחריות המפרק)

תרומת ריהוט משרדי

ראשון לציון16/10
5 שולחנות משרד מחובר בשלשות ומחיצה ביניהם - יש לפרק לאיסוף. 2 מגירות חומות 2 ארוניות 4 דלתות 1 טוסטר אובן 1מקרר גדול 1 מקרר קטן 9 כיסאות גלגלים מזכירה סטודנט - יש צורך לתקן בחלקם 5 כסאות אורח יש לתקן את הבד. 1 שולחן - בלי רגל נצמד לקיר. 1 מיקרו שידה ריקה לניירות שולחן מנהל מעץ כ 1.80 מטר + ארונית מגירות לא מחובר לשולחן. המעוניין בכל השולחנות עם המחיצות יכול להגיע ב 4/11 לאסוף. המעוניין בחלק משולחנות המחיצה יכול להגיע השבוע ושבוע הבא ועליו לפרק זאת. יש לשלוח לי הודעה - למעוניינים תמונות ישלחו בפרטי.
עוד שולחן סט:   1