לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא פתיחה יד 2, פתיחה יד שניה, פתיחה למסירה, פתיחה חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מכשיר סודה קלאב

זרועה19/1
מעשיר סודה קלאב, תקין, סדק קטן למעלה, חסר כפתורי פתיחה.

מכונת כביסה ווירפול

ירושלים25/12
מכונת כביסה ווירפול, 5 קג. פתיחה מלמעלה.

עגלה משומשת פג-פרגו

ירושלים21/1
עגלה ישנה שיכולה עקרונית לשמש גם כטיולון וגם כאמבט. לא מכיר את הוראות הקיפול/פתיחה שלה. עומדת פתוחה ומחכה לאיסוף. דורשת ניקוי יסודי, בפרט של פרוות חתולים חמודים...

שולחן גדול

תל אביב-יפו18/1
שולחן עץ גדול (90*170, גובה 75) השולחן נפתח - לא יודעת מה המידות במצב פתיחה כמו שרואים בתמונה צריך שיפצור איסוף מיפו (איזור שוק הפשפשים), קומת קרקע

קופסת מזון לתינוקות נוטרומיגן

נתניה7/1
קופסת נוטרומיגן שלב 1 .השתמשו רק במנה אחת. ואת השאר רוצים למסור. תאריך פתיחה 20.12.19 טוב לשימוש עד 20.1.20 מאז הפתיחה מאוחסן בתנאים נאותים.

מיטה ישנה מתקפלת ומשמשת גם ארגז מצעים

רמת גן14/12
* נפתחת ל1.90 על 1.40 . בלי פתיחה 1.90 על כ70 ס"מ . * קומה: 2 , מדרגות 37 * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא

מיטה יהודית

חיפה (קרית חיים)2/1
מיטה זוגית. ניתן להפריד לשתי מיטות בודדות 70*190 ס"מ. כולל מזרנים מובנים בדוגמת קרם בהיר. כולל ארגזי מצעים, להם גישה ע"י פתיחה למעלה בעזרת קפיצים. אפשר לקבל תמונה נוספת במצב פתוח. התמונות של מיטה אחת. מצב טוב מאוד.

מכונת כביסה עובדת מצויין

ירושלים11/12
למסירה חינם מכונת כביסה ותיקה אבל עובדת מצויין מעולם לא היתה בתיקון הפלסטיק של הדלת שבור סביב הצירים לכן בכל פתיחה או סגירה צריך "להרכיב" את הדלת מחדש ניתן להמשיך להשתמש במכונה ככה או לתקן/לאלתר פתרון לדלת איסוף מיידי היום (רביעי) או בחמישי בבוקר פסגת זאב מרכז קומה ראשונה בלי מעלית (מדרגות ישרות, לא חדר מדרגות) ליצור קשר בבקשה רק בסמס/ווטצפ!
עוד פתיחה:   1