לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא פסיכולוג יד 2, פסיכולוג יד שניה, פסיכולוג למסירה, פסיכולוג חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

הספר "פסיכולוגיה חינוכית"

נתניה 3/6
ספר מעניין.

ספרי פסיכולוגיה וסוציולוגיה באנגלית

חמד 25/5
ספרי פסיכולוגיה וסוציולוגיה באנגלית , מעולה לסטודנטים ואנשי מקצוע לא להתקשר בשבת בבקשה

ספר פסיכולוגיה לתיכון

ירוחם 23/4
ספר פסיכולוגיה לתלמידי תיכון

ספרי פסיכולוגיה באנגלית

גבעתיים 22/4
ספרי פסיכולוגיה וקצת של העידן החדש - באנגלית. ליצור קשר בטלפון.

ספרי האוניברסיטה הפתוחה

רמת גן 25/5
ספרי פסיכולוגיה מהתואר בפתוחה.

עשרות ספרים מקצועיים

רכסים 6/5
מוסרים עשרות ספרים מקצועיים בנושאי בריאות, כלכלה, פסיכולוגיה ועוד.

ספר בפסיכולוגיה

נצרת עילית 3/6
ספר בשם פסיכולוגיה חברתית מאת שלמה ברזניץ.בהוצאת ספריית האוניברסיטה העממית. איסוף מנצרת עלית

מגזינים 'בתוך המשפחה'

ירושלים 20/5
המון מגזינים לנשים של עיתון משפחה. "בתוך המשפחה" צבעוני, מעניין, מרתק ועכשווי כתבות על נשים, עבודה, אמהות, הורות, פסיכולוגיה וכו', טורים אישיים ומתכונים.

מעברים (ספר)

נתניה 7/5
נכתב בידי גייל שיהי על תמורות בחיינו בגילים עשרים עד חמישים ספר קצת פסיכולוגי- פילוסופי, הודפס בישראל בשנת 1979ץ הספר מהדורת 1985, היה רב מכר בזמנו. מאד מפורסם.

הקשבה וייעוץ

בני ברק 19/4
לא תמיד נוח לספר לחברים הקרובים את הקשיים, לא תמיד אפשר לפתוח נושאים בפני הסביבה הקרובה, חובב פסיכולוגיה [אך לא אקדמאי בתחום] ישמח להקשיב, להבין, ואולי לתת עצה נכונה. על פי תקנון אתר אגורה - הנני לציין שאני גבר והשרות מיועד לגברים.

ספרים וחוברות של האוניברסיטה הפתוחה

רמת גן 2/6
כל הספרים במצב טוב. נא להתקשר (טלפון בפרטים שלי) ביום בו רוצים לבוא - בין 10 בבוקר ל- 10 בלילה, לא בסופ"ש ולא בחגים. תודה רשימה: דפוסי חברה בישראל - 9 חוברות החברה הקיבוצית - שינוי והמשכיות- הכל האדם בחברה - מבוא לסוציולוגיה - הכל נמסרו כבר: תאוריות סוציולוגיות קלאסיות - 2 ספרים / חוברות יצירת עמדות, שינוי עמדות ותהליכי שכנוע - 2 ספרים / חוברות. חלק באנגלית שיפוט והערכה בתנאי אי ודאות - 2 ספרים מבחנים פסיכולוגיים - 2 ספרים / חוברות יסודות הפסיכולוגיה הקוגנטיבית - 4 ספרים / חוברות שיטות מחקר במדעי החברה - 17 ספרים / חוברות פסיכולוגיה בחינוך - 8 ספרים / חוברות דפוסי חברה בישראל - הכל ממשל ופוליטיקה - 7 ספרים / חוברות דמוקרטיה ודמוקרטיזציה בעולם הערבי - 2 ספרים ציוני דרך בהגות הסוציולוגית - 2 ספרים תולדות הקולנוע - חלק א' בלבד חווית התאטרון - חוברת מבוא בחינת אמי"ר - חוברת חשיבה היסטורית

מלכודת דבש, מאת: אמנון ז'קונט

רמת גן 21/4
מגב הספר: "דפני ברנסטין לא אהבה את ירושלים. היא התגלגלה אליה במקרה, גוררת אתה את בתה הקטנה, רישיון רופאה חסר ערך ותקווה נואשת לשקם את חייה, שסטו ממסלולם. בבניין עתיק, בעיצומו של חורף סוער, מצטלבים חייה עם חייהם של גבר ואישה זרים. האם זהו מפגש אקראי או מלכודת מתוחכמת? מלכודת דבש הוא סיפור מרתק ולא שגרתי על שקרים, על ידידות ועל אהבה. הוא מתרחש בתחום האפלולי שבין המציאות לבין הסילוף שיוצרים הפחדים והתקווה. אמנון ז'קונט קנה לו מקום ייחודי ככותב ספרי מתח בעלי רבדים ספרותיים, פסיכולוגיים ופוליטיים. ספריו הקודמים - "אחרון המאהבים החכמים", "פסק זמן" ו-"איש הסגריר" - היו לרבי מכר ותורגמו לכמה שפות".

נחלים, ספרים שונים

תל אביב-יפו 22/5
ספרים שונים לילדים בישול פסיכולוגיה וסיפורים
עוד פסיכולוג:   1