לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא עץ תיק יד 2, עץ תיק יד שניה, עץ תיק למסירה, עץ תיק חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

כיסא עץ. דרוש תיקון למושב

גבע בנימין3/6
כיסא עץ משומש. דרוש תיקון למושב. הדבקה וחיבור עם ברגים.

מדף עץ

ראשון לציון19/7
למסירה מדף עץ צריך תיקון וגם צבע .

תיק קל גב

פתח תקווה4/7
תיק קל גב עם גלגלים. במצב טוב,דורש קצת ניקוי. תיק לא גדול. יותר מתאים לכם חובה או לימי שישי. איסוף עצמי מפתח תקווה. יש לשלוח וואטסאפ. ( מי שלא יקבל מענה עכבר נימסר)

מיטה זוגית

רחובות22/7
140x190 בסיס עץ ומזרון אורתופדיץ בן 8 שניםץ מזרון משומש ודורש תיקון קל

מסגרות למגרות איקאה

ירושלים11/7
שידה מדורגת של איקאה עץ מלא נצבעה מחדש נדרש תיקון קל * רוחב: 94 , גובה: 91, עומק: 44 * קומה: קרקע עם מעט מדרגות * נדרש פירוק? לא

להשאלה מברגה בוקסות ומה שצריך

גבעת שמואל21/7
להשאלה מברגה, בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה. שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין... איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת מברגה כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר.. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!
עוד עץ תיק:   1