לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא עם הספר יד 2, עם הספר יד שניה, עם הספר למסירה, עם הספר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

2 בלוני הליום עם הספרה 9 באריזה

מעש19/9
הספרה 9 צבע זהב חדש

ספר ציפורים נודדות

יד בנימין27/9
הספר בא במגע עם קצת מים ולכן הדפים טיפה מקומטים, אין פגיעה בשלמות הדפים והאותיות

קלמר בית ספר

באר שבע22/8
קלמר לבית הספר. בצבע שחור וחום- מתגלגל עם תפסנים לעטים ונסגר עם תיקתק!

נערה עם קעקוע דרקוון באנגלית

מודיעין6/10
נערה עם קעקוע דרקון- הספר הראשון והשני באנגלית

חולצות בית ספר

רעננה18/8
חולצות בית ספר יסודי פעמונים רעננה עם לוגו בית הספר שרוול קצר וארוך למסירה

ספר כל מחזות שייקספיר באנגלית

מבשרת ציון4/10
מצאנו ברחוב וחבל. ספר עם כל המחזות של שייקספיר באנגלית. הספר עתיק כזה ומצבו לא אידאלי.

ספר - מיכאל שלי

עתלית30/9
הספר "מיכאל שלי" מאת עמוס עוז. מצב סביר-מינוס.

הברלינאי האחרון / יורם קניוק

רמת גן10/10
הספר אוטוביגרפי, אבל במקרה של יורם קניוק, לפי עדות עצמו (באופן כללי על כתיבתו), זה לא בהכרח צמוד למציאות. יחד עם זה, מומלץ לקריאה לכל ישראלי שהחליט לחיות בגרמניה, בקרב העם שרצח את קרוביו או את בני עמו. שנת ההוצאה: 2004 נא לפנות רק אם מתכוונים לבוא ולקחת. רצוי לצרף מס' טלפון.

ציוד לבית ספר וביגוד וכסא לילד

בת ים30/8
למסירה כסא לילד קטן עם "מעקה" וביגוד לתינוק גיל שנה -וחצי וגם לילדים גדולים יותר כמו כן קלסרים, צבעים, וציוד לבית הספר, יש גם אייפוד למסירה ללא כבל הטענה, בבקשה לסמס לי/ וואסאפ , איסוף מבת ים שד' העצמאות אפשר גם בשבת ועד ראשון בבוקר כי אחרכך אני בחו"ל

ספר שער הבטחון של חובות הלבבות

ירושלים21/8
ספר מהדורת כיס של "שער הבטחון" מתוך הספר " חובות הלבבות" של רבנו בחיי זצ"ל. עם הפירוש הנפלא "לב טוב" הספר חדש. נא לשלוח טקסט או אימייל אבל לא להתקשר תודה רבה

ספר קריאה - עמוס עוז

תל אביב-יפו12/10
קופסה שחורה של עמוס עוז מהדורה ישנה אך הספר שלם ותקין

"תמוז בלהבות"

רמת גן25/9
הספר "תמוז בלהבות" ראה אור בשנת 1986, והיה לרב-מכר. הוא מתעד לפרטיו, מכל זווית אפשרית, את סיפור מבצע השמדת הכור הגרעיני בעיראק, שכינויו בצה"ל היה "גבעת התחמושת" ובחיל-האוויר נקרא "אופרה". המהדורה הנוכחית (1993) מביאה גילויים חדשים רבים שהיו עד כה אסורים בפרסום או לא נודעו במלואם קודם לכן, ביניהם: טייסי חיל-האוויר שהשתתפו במבצע, מתארים בהרחבה את ביצוע המשימה; חילוקי הדעות בין ראש-הממשלה לבין השרים שהתנגדו להפצצה; פרטי המחלוקת בין ראשי ה"מוסד" ואמ"ן לבין סגניהם; המסמך המלא של מחלקת המדינה בוושינגטון, שאישר את המידע הישראלי כל כוונותיה הגרעיניות של עיראק; האזהרה האמריקנית לישראל שלא להפציץ את הכור; ההדלפות על תאריכי ההפצצה; חמשת הבכירים במימשל האמריקני שתבעו להעניש את ישראל; המשבר עם ארצות-הברית וחיסולו; נסיונותיה של עיראק לבנות את הכור מחדש. חשיפתה של תוכנית הגרעין הסודית של עיראק במהלך מלחמת המפרץ 1991, שפרטיה מובאים במהדורה זו, אישרו בדיעבד את ראיית הנולד של ישראל.

תיק בית ספר עם דוגמת פרחים

גבעתיים21:26
תיק לבית הספר עם דוגמת פרחים של חברת KAL GAV. גב ארגונומי, שלושה תאים, כיסוי נגד גשם. במצב מצוין המעוניינים ישאירו טלפון.

ספרים בנושא חינוך

פתח תקווה6/10
ספרים שונים בנושא חינוך והורות. הספרים הבאים כבר נלקחו: - הילד משפחתו וסביבתו. - המקום הסודי שלי - כתיבה יוצרת עם ילדים.

שעת הזאבים, מאת: יגאל לב

רמת גן5/10
ראו על הספר - בצילום. תיאור, מהאינטרנט: על הנוער העומד על סף עבריינות. ועוד (clfb.org.il): "סיפורים אודות עברינים צעירים. הספר מבקש ללכוד את הרגע בו צעירים כורכים את המרד הטבעי שלהם נגד ההורים, הממסד והמוסכמות, יחד עם חציית אותו קו נעלם של החוק ואז הם צונחים אל עולם אחר בעל חוקים אחרים, העולם שמעבר לחוק". [הספר כמעט "כמו חדש" - אך ישן (הדפים "צהובים")].

ספרי הדרכת VISIO בעברית

מזכרת בתיה4/10
ספר הדרה בעברית לתוכנת VISO 5.0 וחוברת הדרכה באנגלית לאותה תוכנה. מצורפות תמונות של כריכת הספרים ושל עמוד ראשון מתוך תוכן העניינים.

ספר לימסול

אלקנה3/10
הספר לימסול של ישי שריד עם עובד

עמוד האש

ראשון לציון1/10
שם הספר : עמוד האש-אנגלית כותרת משנה : פרקים בתולדות הציונות שם הספר בלועזית : Pillar of Fire שם מחבר : יגאל לוסין מקור/תרגום : מקור שנת הוצאה : 1999

איטליה המודרנית - היסטוריה פוליטית

רמת גן21/9
הספר Modern Italy A Political History הוצאת אן הארבור, אוניברסיטת מישיגן 534 עמודים

בית אבי, מאת: סילביה פרייזר

רמת גן26/9
Ynet, 10.11.10, ע"י שז: הספר נפתח בהערת המחברת, סופרת קנדית ידועה: "הסיפור שאני מספרת בספר הזה הוא אוטוביוגרפי. עקב מחלת השיכחה, נעלמו מזכרוני רוב האירועים המתוארים בו עד לפני שלוש שנים/ העובדה שאבי ניצל אותי מבחינה מינית אומתה על ידי מקורות חיצוניים. אחרי הכול מתברר, שהסוד המשפחתי שלנו לא היה סוד כמוס". שלושה דברים בולטים במיוחד לעיניי מקריאת הקדמה זאת. קודם כל, האומץ. האומץ של סופרת ידועה לגולל את סיפורה האישי ולהסתכן בכך שיסווגוהו כסיפורת אוטוביוגרפית נטולת ערך ספרותי (מה שאיננו. זהו ספר סוחף, מטלטל, עמוק ואיכותי לדעתי). שנית - הדבר אותו פרייזר מכנה: מחלת השיכחה. מעניין כמה נשים שעברו גילוי עריות סובלות מ"מחלת השיכחה". כמה מהן מתייסרות במשך כל חייהן כשהן נתונות בצללים שבין ידיעה לבין אי ידיעה, מואשמות בשיגעון, בהמצאה וברשעות. הספר הזה מגלה כיצד, בעזרת אומץ ונכונות לזכור, עולים הזכרונות צעד אחר צעד, מוקאים מגרונה של פרייזר הבוגרת כמו חתיכות זכוכית החותכות את גרונה אך אינן מצליחות להשתיק אותה. מי שמתלבטת, היה או לא היה, תוכל להיתמך בספר הזה כדי למצוא את עצמה בזכרונות, בסימ ...
עוד עם הספר:   12הבא ›האחרון »