לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא נ גר יד 2, נ גר יד שניה, נ גר למסירה, נ גר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

דוד גרוסמן - נוכחים נפקדים

טירת צבי27/8
נוכחים נפקדים של דוד גרוסמן

פתיתי נייר גרוס דק בחינם

צופית30/8
למסירה שקים גדולים (13 ק"ג) עם נייר גרוס לפתיתים קטנטנים (2*15 מ"מ) לכל מטרה. אנחנו חברה לסריקת וגריסת מסמכים ומייצרים פתיתי נייר על בסיס קבוע. איסוף ממושב צופית ליד כפר סבא. מתאים לאמנות, אריזות ועוד.

נעלי- גרבי תינוק

רמת גן29/8
נעלי תינוק המשמשות כגרביים מתאים לגיל 3-6 חד' איסוף מרמת גן אזור הרצל ביאליק

נייר גרוס

פתח תקווה11/10
שק מלא נייר גרוס - יכול לשמש ליצירה וכו'

צנצנת סילאן קטנטנה

רמת השרון30/9
צנצנת קטנה (50 גר') של סילאן שקיבלנו לחג מניצת הדובדבן וכמובן שלא נפתחה.

בלון גז

רחובות18/9
מיכל גז בוטאן 190 גרם מתאים לגזיית "ניקוב"

עגלות

מצפה יריחו15/9
שתי עגלות מאוד נחמדות, אחת של גראקו ואחת של אינפינטי, במצב סבבה לגמרי נמסרות עקב קבלת עגלה אחרת, וחוסר שימוש בהם מוזמנים בשמחה לבא לקחת מבית חגלה, לפרטים התקשרו אלי...

בייבי קלורי

בת עין2/9
בייבי קלורי, פולימרים של גלוקוז לתינוקות לעליה במשקל. קופסא של 400 גרם, נשאר כחצי קופסא, נפתח לפני כחודש וחצי (אמור להיות טוב)

מטרנה גולד

רכסים1/10
מטרנה גולד שלב 1 400גרם חלב נכרי קופסא חדשה סגורה

מטרנה

אשדוד6/9
מטרנה גולד שלב 1 חלב נוכרי 400 גרם

הדרכה בטיפול בצמחי בית.עציצים

חיפה18/8
הדרכה למתחילים בגידול צמחי בית נפוצים.בעציצים.רבוי השקיה. קרקע. מכיר צמחים נפוצים וקלים לגידול. גרניום, אוזן פיל. קקטוסים, שרכים. ועוד.זמין אחרי 1915 בטלפון הנייד שכאן.נסיון של שנים רבות.

החתול שמיל

ירושלים13:57
שמיל עם גרביים לבנות ממשפחת הגינגים בן חודשיים מחוסן במרובעת מתולע גרגרן אמיתי על סוללות שלא נגמרות. מחפש בית. נמסר עם חבילת אימוץ.

ספרים שונים

רחובות21/8
מבחר ספרים, בעיקר תורניים אבל לא רק. בין השאר: סידור רינת ישראל, מסכתות שונות בגמרא (ביניהם תענית ומגילה שטיינזלץ), תפילת נשים, שקיעה כפרית/יצחק בן נר, מסעותי עם דודתי/גריהם גרין ועוד. אפשר לבוא ולקחת מה שרוצים.

מיטה נפתחת

ראשון לציון26/9
מיטה נפתחת של רהיטי דורון, 90 על 2. במצב טוב מאד, צבע לבן. כוללת שני מזרונים. כרגע המיטה מפורקת. בתהליך הפרוק קטע פנימי קטן נשבר אך לא מפריע להרכבה מחדש של המיטה. נהננו מהמיטה, פשוט עלינו למיטה וחצי.. גרים בקומה עשר עם מעלית. רק לבוא לקחת ולהתחדש לפני החג.

שני שלטים לטלויזיה גרונדיג

תל מונד4/10
שני שלטים לטלויזיה גרונדיג. הטלויזיה נמסרה ומצאתי שני שלטים ספר.

בית אבי, מאת: סילביה פרייזר

רמת גן26/9
Ynet, 10.11.10, ע"י שז: הספר נפתח בהערת המחברת, סופרת קנדית ידועה: "הסיפור שאני מספרת בספר הזה הוא אוטוביוגרפי. עקב מחלת השיכחה, נעלמו מזכרוני רוב האירועים המתוארים בו עד לפני שלוש שנים/ העובדה שאבי ניצל אותי מבחינה מינית אומתה על ידי מקורות חיצוניים. אחרי הכול מתברר, שהסוד המשפחתי שלנו לא היה סוד כמוס". שלושה דברים בולטים במיוחד לעיניי מקריאת הקדמה זאת. קודם כל, האומץ. האומץ של סופרת ידועה לגולל את סיפורה האישי ולהסתכן בכך שיסווגוהו כסיפורת אוטוביוגרפית נטולת ערך ספרותי (מה שאיננו. זהו ספר סוחף, מטלטל, עמוק ואיכותי לדעתי). שנית - הדבר אותו פרייזר מכנה: מחלת השיכחה. מעניין כמה נשים שעברו גילוי עריות סובלות מ"מחלת השיכחה". כמה מהן מתייסרות במשך כל חייהן כשהן נתונות בצללים שבין ידיעה לבין אי ידיעה, מואשמות בשיגעון, בהמצאה וברשעות. הספר הזה מגלה כיצד, בעזרת אומץ ונכונות לזכור, עולים הזכרונות צעד אחר צעד, מוקאים מגרונה של פרייזר הבוגרת כמו חתיכות זכוכית החותכות את גרונה אך אינן מצליחות להשתיק אותה. מי שמתלבטת, היה או לא היה, תוכל להיתמך בספר הזה כדי למצוא את עצמה בזכרונות, בסימ ...

טיולון של גרקו משומש

חיפה17/9
טיולון של גרקו במצב משומש דורש ניקוי. מצב תמונה של הטיולון סגור ותמונה להמחשה כשהוא פתוח

בגדים לחורף לגברים ולנשים

תל אביב-יפו7/9
למסירה, בגדים לחורף, ג'קטים חמימים, גרביים, חולצות ועוד כל מיני בגדים שונים, החבילה נמסרת במלואה, יש שם גם מעט זוגות גרביים בודדות ללא הזוג. * מיועד ל: נשים/גברים

מחמם ידיים לעגלה

מודיעין18/8
ביזארי משהו, שמים על העגלה של בייבי גו'גר ומכניסים את הידיים. לי זה לא היה כל כך נוח ללכת ככה, אבל מאוד מחמם.

ספת שזלונג

תל אביב-יפו18/8
ספת שזלונג 178/82 במצב פתוח כמיטה. גרים בקומת קרקע. לא ניתנת לפירוק אך נשמח לסייע בהעמסה לאוטו. (אוטו גדול יחסית צריך בשביל הובלה)
עוד נ גר:   123הבא ›האחרון »