לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא מפגשי יד 2, מפגשי יד שניה, מפגשי למסירה, מפגשי חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

יעוץ זוגי/ טלפוני ושלום בית חינם!!

תל אביב-יפו 14/5
יעוץ זוגי טלפוני הוא צעד ראשון ולפעמים אחרון בפיתרון המשבר המשפחתי לפעמים הבושה לא לערב אנשים מפרקת משפחות ולכן יעוץ טלפוני עוזר הרבה פעמים יותר מאשר מפגשים

הכנת בר מצוה לקריאה בתורה

רמת גן 10/5
הכנה לבר מצוה ,קריאה בתורה בנוסח קהילת יוצאי לוב,הנחת תפילין, מושגי יסוד ביהדות,ברמת גן בלבד, מפגשים ככל שידרש .הכל בהתנדבות, בחינם, ומכל הלב.

רוחניות וניו אנרג'י

רחובות 1/5
אמון אישי קואצ'נג שיפור יחסים בין אישיים ובעיות בזוגיות ביחד או לחוד הכרת בן/בת הזוג ממבט חדש רענון יחסים בזוגיות הדרכה ליצירת מגעים אישיים מוצלחים הסרת חסמים שחרור מכאובים פיזים ונפשיים שקט נפשי חשיבה צלולה חידוש ורענון אנרגיות חייוביות שלושה טיפולים ללא עלות 3 מפגשים ללא כל עלות או התחייבות כלשהיא. האימון מבוצע ע"י גבר וניתן לגברים.

תרומת זמן ונסיון יעוץ זוגי/ נפרד

רחובות 1/5
יועץ עם נסיון רחב לחיי יום יום זוגיות ביחד ולחוד בכל נושא שמטריד אותכם תוצאות הצלחה מוכחות השרות ניתן ע"י גבר וניתן לגברים 3 מפגשים ללא תמורה.

אימון אישי

חיפה 6/4
אימון אישי, אימון למציאת עבודה,אימון זוגי ואימון להעלאת איכות החיים . רוצים את החיות, ההתלהבות, המילוי הפנימי. להצית את האנרגיה שהטמונה בנו תוך כדי גילוי הכישורים/המתנות הטמונות בנו ועקיפת החסמים בכדי להגיע לאיכות חיים מיטבית . מזמינה אתכם לטעימה של 3 מפגשים חינם

לימוד לבר מצווה

פתח תקווה 25/5
הכנה לקריאה בתורה (נוסח אשכנזי). ההכנה כוללת מפגשים לפי הצורך שלך התלמיד. לימוד הקריאה הנכונה והכנה מנטלית לקריאה מול קהל. לימוד הנחת תפילין. מושגים ביהדות. באווירה נעימה המשאירה חוויה חיובית. הלימוד ללא תשלום וללא כל התחייבות.

קבוצה חינמית לעזרה עצמית. קוד"א

באר שבע 14/5
תלויי יתר אנונימיים ישראל. Co-dependents anonymous *אם את/ה פועל, חושב וחי לפי האישור של אנשים אחרים. *אם את/ה מקדיש את עצמך לאושרם של אחרים. *אם יש לך הערכה עצמית נמוכה ורצון עז לרצות ולשלוט, -מקומך איתנו. אנו קבוצה לעזרה עצמית של אנשים תלויי יתר באנשים אחרים ובמערכות יחסים לא בריאות. אנו מתכנסים על מנת לעזור אחד לשני בעזרת כוחנו, נסיוננו ותקוותינו. המפגשים הם על בסיס התכנית של שניים עשר הצעדים המספקת מסגרת של תקווה, הזדהות, ידידות ואנונימיות. נפגשים פעם בשבוע בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30 בבאר שבע שכונה א'. ההשתתפות ללא תשלום וללא הגבלת מפגשים.
עוד מפגשי:   1