לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא מעוקר יד 2, מעוקר יד שניה, מעוקר למסירה, מעוקר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ג'ינה - מעוקרת ומתלטפת

ראשון לציון 22/4
ג'ינה - בת שנה וחצי אוהבת לשחק, להתרכבל ולצפות בציפורים. יכולה להתאים גם לחצר למרות שכרגע גדלה רק בבית.

חתולה פרוותית- לגינה

רמת השרון 28/5
חתולה ביישנית ושקטה, וכמעט שאינה מורגשת. מעוקרת כבת שנתיים. חיה מרבית זמנה על גג החשוף לגשמים וזקוקה לגינה משלה! החתולה חששנית ולא מתלטפת, אבל לעולם אינה שורטת או תוקפת!! מעוקרת. *אפשר גם בשבת*

חתולה ביתית בת 3 יפיפייה ומעוקרת

חיפה (קרית חיים) 4/5
חתולה יפיפייה ביתית ומטופחת, סופר חברותית שאוהבת אנשים וילדים אוהבת להתקרבל ומאד מתמסרת עם אופי נוח כמו חברת משפחה. פרוות אנגורה שכמעט ואינה נושרת שנראית כמו רעמת אריה, עם מבט עינים של קרן פלס וגרביים לבנות בכפות רגלייה הקצרות. מעוקרת ובת 3, ולצערנו בשל מעבר לבית אבות נאלצים לחפש לה בית חם חדש. חשוב לנו שתקבל אהבה ובית חם ואוהב!

חתולה פלפלית

תל אביב-יפו 28/5
חתולה סקרנית, מצחיקה, וגרגרנית! מעוקרת כבת שלוש, מאומנה מצילת חיים. רגילה לארגז הצרכים. האימוץ באזור המרכז/שרון מאומנה פרטית.

מבחר חתולים לאימוץ

תל אביב-יפו 28/5
חתולים מתלטפים ומתפנקים, ממתינים לאימוץ באומנה פרטית- בהתאמה אישית. כולם מעוקרים! כולם מורגלים לארגז הצרכים! בגלל הצפיפות באומנה- חלקם יתאימו גם לחצר. * לפרטים/לאימוץ אפשר גם בשבת!* לתמונות נוספות- מוזמנים לפנות בוואטסאפ anytime!

חתולה שחורה !

אור יהודה 18/5
חתולה שחורה מעוקרת ומחוסנת...בת שנתיים...!! החתולה מטופלת אצלי בחצר מרגע שנולדה... מוסר אותה על רקע תקיפות מצד חתולים זרים... רק פניות רלוונטיות למסירה בבקשה !! ניתן לאסוף באור יהודה / או לתאם למסירה באזור גוש דן/ נוסע בשישי עד לצפון איזור חיפה/ קרית טבעון...
עוד מעוקר:   1