לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא מי כסף יד 2, מי כסף יד שניה, מי כסף למסירה, מי כסף חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

נעלים לילדה

בית שמש29/6
נעלים לילדה מידה שלשים בצבע כסף.

מגפיים לילדים

רחובות31/5
מגפיים בצבע כסף מידה 29, מס' המידה קצת דחוק ולכן זוהי ההערכה...

שמלה מידה s

נתניה29/5
שמלה מידה s ארוכה בצבע שחור כסף

נעליים

ירושלים26/5
נעל בצבע כסף מידה 23 בקושי נלבש אבל נפתח מקדימה פה

נעלי נשים

ירושלים3/7
* מיועד ל: נשים/גברים בצבע כסף מידה 38

לימוד גמרא ברמה גבוהה

רמת השרון2/7
לימוד הגמרא-התלמוד הבבלי, מצריך הדרכה והשקעה מיוחדת בלומד, יש בו כדי לפתח את החשיבה ולהעלות רמות של ריכוז וניתוח אנליטי. מורה טוב הוא חשוב מאוד לצורך לימוד זה. עם ישראל הוא בעל 'סטיגמה' של עם חכם רק בגלל התלמוד הבבלי. מוכן לתרום מזמני היקר!! בחינם ללמד את הבסיס של לימוד הגמרא, בשמחה. אך ורק להעשיר ולהעמיק את הידע בנכסים התרבות שלנו. כל המפגשים הם חינם אין כסף ואינם מותנים בריכישת שום מוצר (כיון שאין לנו שום מוצר למכור -:) חוץ מידע חינם...

סנדלי אצבע 2

ראשון לציון16/7
סנדלים חדשים לא ננעלו מעולם * מיועד ל: נשים * מידה: 35 * צבע: כסף

נעלי עקב

פתח תקווה8/7
* מיועד ל: נשים/גברים * מידה: 36 * צבע: כסף

נעלי סירה

ירושלים2/7
* מיועד ל: נשים * מידה: 40/41 * צבע: כסף נעלי סירה עם עקבון קטנטן, נעלתי פעם פעמיים, אחלה נעל (של נעלי נזרית למי שמכיר... המותג נקרא pitillos). מעבירה הלאה בשמחה.

ייעוץ כלכלי

רעננה15/7
סטודנטית לכלכלה באוניברסיטה. אשמח לתת ליווי וייעוץ כלכלי בחינם למשק בית אחד, הכוונה ליחיד או משפחה שמחפשים ייעוץחינמי לשיפור מצבם. אני מציעה את עצמי מכיוון שאני חושבת שזו הזדמנות עבורי לצבור ידע, ניסיון ועל הדרך לעזור. כיצד אעזור? זה מאוד תלוי באדם ובמצבו, אני הולכת להיות זמינה לשאלות בטלפון, לעבור על החשבונות והמסמכים, נתכנן ביחד תכניות לטווח ארוך וקצר. כל נושא שאין לי בו מספיק ידע- אברר מול כלכלנים מנוסים יותר. עברתי קורס חשבונאות בסיסי, והייעוץ שינתן יקח בממצוע שעה בשבוע (זמנים משתנים בתקופות שונות) מה נדרש ממי שיעבוד איתי? 1. שיגור קרוב (אני גרה בביאליק רמת גן), יתכן שנצטרך אחת לחודש או יותר לשבת פיזית ביחד על המסמכים, אצלי. 2. מוטיבציה לשנות ולהשתפר- אני יכולה לעודד, להסביר ולתת כל מיני כלים כלכליים שקיבלתי, אבל נדרש כוח רצון ויכולת להתגבר על חשש כדי שזה ילך. 3.שקיפות וכנות: מי שמתבייש מדי, מי שמאמין שאסור לשתף ולפרט על כסף- זה לא יעבוד. אני מתחייבת שלא לשפוט הרגלים, וגם אם אחטה בשיפוטיות תעירו לי ואתנצל. 4.לא אבקש (ולא לתת לי) שום ססמא\קוד שנותנים שליטה על החשבון שלכם

ספר קריאה

פתח תקווה11/7
ספר הרפתקאות אקטואלי לזמננו, אודות הרפתקן מתוחכם אשר נלחם לטובת הסביבה באמריקה. הוא לוחם מיומן ומתוחכם, כימאי, אשר מונע התאגידים פיננסיים אוהבי בצע כסף מלהשמיד ולהרעיל את האנשים וסביבת החיים שלנו. מרתק. כתוב בשטף. הספר במצב טוב.

חפת אחד

ירושלים28/5
* מיועד ל: גברים * צבע: כסף

שולחן כתיבה

תל אביב-יפו23/6
שולחן כתיבה עשוי עץ סנדוויץ עם פורמייקה בצבע כסף ורגליים מאלומיניום. כמו שרואים בתמונה יש משטח עבודה עם מגירות ועוד מגירות מעל. קיים פגם קטן בפורמייקה מקדימה. מידות השולחן רוחב: 187 סמ, עומק: 87 סמ, וגובה 75 במשטח העבודה ו95 בחלק הגבוה. יש צורך להעלות קומה אחת במדרגות, ללא מעלית. ניתן לפרק הרגליים לצורך ההובלה (אבל לא מומלץ). יש צורך בהובלה ככל הנראה.

שווק למשכנתאות

בני ברק8/7
ייעוץ למשכנתא חינם אין כסף. בדיקת מיחזור משכנתא חינם!! במשרדנו לתאם מראש

סנדלים לבנות

מודיעין עילית10/7
סנדל לילדה בצבע כסף של חברת טוסטי, מידה 30 במצב משומש ,אך טובות שלמות חוזרות.

גישור - שיחת היכרות ללא תשלום

קרית מלאכי24/6
משפטן, חוקר פרטי ומגשר. במקום לצעוד במשעול המתיש והאינסופי של ההתדיינות המשפטית, בואו ונצעד יחד במרחביו התומכים של הליך הגישור. הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. אני בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותואר ראשון נוסף במשפטים. מגשר ובוגר פרקטיקום של בתי המשפט. מבצע גישורים בנושאים שונים (תביעות קטנות, סכסוכי שכנים, אישות - זוגיות, עניינים כספיים ועוד). מציע פגישת היכרות (לצורך תיאום הגישור וקביעת התאמה) ולאחריה, יתבצע הליך הגישור עצמו. אני מדגיש שוב ! הליך הגישור יתבצע ללא תשלום. . ניתן לפנות לאי מייל או לסלולארי. על הפנייה לכלול פרטים להתקשרות ונסיבות המקרה. אין צורך בפרטים מלאים, נשלים זאת במהלך פגישת ההיכרות. להתראות !
עוד מי כסף:   1