לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא מגן אף יד 2, מגן אף יד שניה, מגן אף למסירה, מגן אף חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מגן מיטה לתינוק

בני ברק 10/8
מגן מיטה לתינוק מסביב למיטה או ללול בצבע ורוד אפור ולבן

מגן אחורי גלקסי ס4

קרית אונו 29/7
מגן אחורי לגלקסי 4 כפול: שכבה רכה שחורה משולבת בשכבה קשיחה סגולה. אפשר לאסוף גם בגבעתיים/ת"א/רחובות

מגן חיצוני לפלאפון

חשמונאים 12/7
מגן חיצוני שהוזמן מחו"ל ולא תואם לפלאפון שלי, לא ידוע לאיזה דגם הוא שייך, אפשר להסתכל בתמונה... חדש, עדיין באריזה!

בקבוקי שתיה

נתניה 10/8
בקבוקי שתיה משומשים, פיות לעוסות, הכל עבר סטרליזציה. איסוף מנתניה, אפשר גם מגן יבנה בסופ"ש או כל מקום על כביש החוף בין גן יבנה לנתניה.

מגן ראש למיטה

רעננה 28/7
מגן ראש למיטה תינוק בצבעים אפור וכחול. מתאים גם לבן וגם לבת!!

פר וודקה ולחם- מאת מירה מגן

רמת גן 28/7
עלילת הספר מתרחשת בירושלים בימינו. גדעון, משפטן מבריק, יורד לאילת ועובד בחוות דיג. עמיה אשתו, רואת חשבון, מוותרת על משרתה המכובדת ולוקחת על עצמה את ניהול המכולת העלובה שהשאירו הוריה. הספר לא מספק הסבר למעברם. בחייהם החדשים הם פוגשים דמויות שלעולם לא חשבו שיפגשו. בין היתר- בעל הבית שלהם, אדון לוי הזקן ובנו הצעיר (גבר קשוח ושרמנטי), שאינם מדברים זה עם זה; אמג'ד, העוזר הערבי במכולת, המנסה לשרוד במציאות פוליטית וכלכלית בלתי אפשרית; ו"המדונה", המכונה גם "הזונה הרוסייה הקטנה", גנבת קטנה ופתיינית גדולה. גדעון ועמיה מתמודדים עם קשיים רבים במציאות החדשה. מול כל זה חשה עמיה שבעלה מתחיל להתרחק ממנה ומנסה להגן על המסגרת המשפחתית. אך מה שהיה נראה כבחירה מתברר עם הזמן כגזירת הגורל. וודקה ולחם הוא רומן על חייהם של בני אדם, המתנהלים, כמו החיים של כולנו, בחותמו של גורל שנכפה עליהם, ועל ניסיונם לתמרן בסדק הבחירה שהוקצה להם. הספר נכתב על ידי מירה מגן בשנת 2010 ומיועד לקהל המבוגרים.

ספפה

בני ברק 11/7
ספפה (מיטת ספר)של עמינח ישנה אבל במצב טוב יש קצת כתמים אפשר לשים מגן מזרון יש ארגז מצעים האיסוף רק מיום 19/7/20 * רוחב: , 1.3/2.00 * קומה: קרקע * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא
עוד מגן אף:   1