לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא כלי נ יד 2, כלי נ יד שניה, כלי נ למסירה, כלי נ חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

כלי נוי

קרית עקרון12/10
חפץ נוי עם גימור פגום. מתנדנד מעט.

כלי נוי- "סירה"

חולון28/9
מין "סירה" ששמים בה כדורים על שולחן אוכל. במצב מעולה

כלי הגשה/נוי

תל אביב-יפו9/9
2 קערות בצורת עגבניה במצב טוב עם כף ומלחייה ופלפל תואמים. יש מכסה רק ל1 מהם.

כלי מטבח וחפצים נוספים

תל אביב-יפו8/9
סיר, צלוחיות, כוסות, כלי נוי

כלי אחסון/נוי מזכוכית וחבל

מעלה אדומים25/9
כלי אחסון/נוי מזכוכית וחבל

האם אני בוחרת בזוגיות הנכונה לי?

חיפה (קרית חיים)27/8
יש לנו בחיינו כמה בחירות שהם קריטיות לחיינו, הכי חשובה וקריטית שתקבע את מהלך חיינו היא בחירת בן/בת זוג. איך נדע שאנחנו בוחרים בחירה שנכונה עבורנו, בחירה שתוסיף לחיינו אושר שמחה וסיפוק ולא חלילה תאמלל אותנו? סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות ניתנת ע"י פסיכותרפיסטית מנוסה בה ניתן כלים להעריך נכון את היחסים הזוגיים שלנו, והאם הם טובים לנו?. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל בלבד.

לילדים- כלי משחק לים ולאמבטיה

רמת השרון14/10
כלי משחק לים ולאמבטיה- דרוש ניקוי

סירי נירוסטה כחומר גלם

כרמיאל13/10
סירי נירוסטה של פעם של סולתם. הבסיסים נהרסו כתוצאה מהדחה במדיח כלים כך שכבר לא טובים לבישול

מדיח כלים של סאוטר

פתח תקווה6/10
למסירה מדיח כלים רחב של סאוטר עובד מצויין נמסר עקב מעבר דירה

כלי לסכום

תעוז30/9
כלי לסכום/כלי הגשה,ניתן לתלות.מקרמיקה.

כלי חרס לעוף

כפר סבא24/8
כלי נהדר לאפיית עוף, שומר לחות וטעיםטעיםטעים

סט כלים לאמבטיה/שירותים

באר שבע11/9
סט לחדר אמבטיה/שירותים עם מחזיק למברשות שיניים, כלי לסבון מוצק, כלי לסבון נוזלי וכוס.

סדנא לזוגות צעירים

חיפה (קרית חיים)6/9
סדנא לזוגות צעירים בה יינתנו כלים איך לשמור על זוגיות טובה לאורך זמן ולא לתת לזמן ,לשגרה ולמטלות החיים לפגום ולקלקל את מה שקיים היום. איך לשמור על האהבה ולא להגיע בעוד כמה שנים להיות חלק מסטטיסטיקה של מוסד הנישואים. ניתנים 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחויבות בהם נלמד איך לשמר את הזוגיות לאורך זמן. המפגשים ניתנים ע"י פסיכוטרפיסטית ומגשרת משפחתית.

מדיח כלים

גבעת זאב1/9
מדיח כלים במצב טוב, נמסר עקב חוסר שימוש

ארגז

לוד23/8
ארגז קטן לאחסון כלים, בערך בגודל של קופסת נעלים

סדנה לפוחדים מתלות והבלעות במערכת יחסים

קרית טבעון6/9
סדנה למי שפוחד להיכנס למערכת יחסים זוגית בגלל פחד מאיבוד עצמי העלמות, ויתור, תלות, ריצוי, יחסי סימביוזה ועוד. בסדנה ניתנים 3 מפגשים בהם ינתנו כלים איך לשמור על עצמי בתוך מערכת יחסים זוגית, איך לא להיבלע לוותר ולהיעלם בתוך יחסים זוגיים. הסדנה ללא תשלום וללא מחוייבות.למעוניינים נא להשאיר כתובת אמייל בלבד.

סדנא לגברים הרוצים זוגיות

קרית טבעון6/9
הסדנא מיועדת לגברים הרוצים זוגיות ומסיבה כשלהיא זה לא קורה. בסדנא נברר למה זה לא קורה?ומה צריך לעשות כדי שזה יקרה?הסדנא תכלול 3 מפגשים ללא תשלום וללא מחוייבות בהם ינתנו כלים כדי להתגבר על המכשולים הקיימים בדרך לזוגיות מחייבת, למעונינים נא להשאיר כתובת מייל.

סדנא לזוגות בשנה הראשונה לנישואים

חיפה6/9
סדנא של 3 מפגשים ללא תשלום וללא התחייבות בנושא התמודדויות עם חיי הנישואים , בסדנא נקבל כלים להתמודדויות עם חוסר הסכמה וויכוחים שונים על הרגלים והתיחסויות שונות למצבים שונים. איך להגיע לדו - שיח במקום וויכוח. הסדנא מיועדת לזוגות בשנה הראשונה לנישואיהם. למעוניינים נא להשאיר כתובת מייל.

חנוכיה, מגיש מרק, מגש סכו"ם, כלי סנדויץ'

כפר ורדים12/10
חנוכיה פשוטה אבל נחמדה, כלי הגשה מקרמיקה למרק, מגש, לחלוקת סכו"ם במגירה, קופסא לסנדוויצ'ים ושני ספלים (אחד עם ידית לא בצילום)

מסוט דו מצבי לברז. מטפטף במצב מדיח

תל אביב-יפו30/8
מסוט דו מצבי לברז. מטפטף במצב מדיח. נראה מאד משומש. לחיבור מדיח או מכונת כביסה. לכניסת המים של המכשיר החשמלי, לא לניקוז שלו. מסוט שמתחבר בין הבסיס של הברז לבין הפיה שלו, ומאפשר לחבר כניסת מים של מדיח כלים, או מכונת כביסה. לפי המצב של המסוט הזרימה תהיה לפיה של הברז, או למדיח. לא מתאים לברז מסוג פרח. כנראה שמתאים רק לברזים ישנים. עם שני חיבורי "¾. במחבר השלישי יש מתאם "½ - "¾. כדי להרכיב יש לפרק את הפיה מהבסיס של הברז. במצב מדיח יש טפטוף מהידית. נראה מאד משומש. חדש עולה כ 50 ש"ח. לאילו שימושים מתאים? אם המראה המאד משומש לא מרתיע, וגם לא מפעילים הרבה את המכונה שמחוברת, ומחזירים למצב פיה כשהיא גומרת, אז אולי אפשר לחיות עם הטפטוף. שימוש נוסף הוא לנסות להתקין לבד, בלי ללכת ולקנות קודם את החלק. יאפשר לדעת האם מסתדרים עם התקנה עצמית, וגם לקבל מושג על המסוט שנדרש אצלכם. אפשר גם למשחק או ליצירה, ותמיד יש עוד אפשרויות. המסוט נכנס לתיבה שממדיה, בערך, 8.5 ס"מ 7.5 ס"מ ו 3 ס"מ. תמונות נוספות ב https://imgur.com/a/P2Uf97q.
עוד כלי נ:   123הבא ›האחרון »