לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא כלב ילדים יד 2, כלב ילדים יד שניה, כלב ילדים למסירה, כלב ילדים חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

כלבה

גיתה12/11
כלבת בורדר קולי מעורבת, בת שלש וחצי. מקסימה ועליזה,אוהבת חברה,שמירה ומשחק.מסתדרת היטב עם ילדים ובעלי חיים.

בית חם לג'ני

כפר סבא17/11
ג'ני היא כלבה שקטה, טובה ונהדרת עם ילדים. ג'ני אומצה לפני 4 וחצי שנים מתנו לחיות לחיות לצערנו אנחנו לא מצליחים לתת לה את החום והאהבה שמגיע לה.

שוקו מחפש משפחה מצויינת

גינתון11/11
שוקו כלב גדול (קצת מעל 40 ק"ג). כמה שהוא גדול ככה הוא ידידותי. מצויין עם ילדים וכלבים אחרים. יכול לגור רק עם משפחה שיש לה גינה! שומר נאמן וחבר יקר. נמסר בצער רב עקב מעבר לארץ אחרת. יימסר ללא תשלום רק למשפחה טובה. מסורס. בן 10.

מוקה הקטנה

גינתון8/11
מוקה כלבה קטנה - כ-10 ק"ג. מעוקרת. בת כ-10. ידידותית מאוג עם ילדים או כלבים אחרים. מתאימה לגינה או בית. מצויינת כחברה למבוגרים. תמסר ללא תשלום רק לבעלים טובים.

כלבת צ'או צ'או מהממת

רחובות1/10
כלבת צ'או צ'או מהממת, מעוקרת ומאולפת בת 5. חברותית ומאוד טובה עם ילדים. תימסר רק לבעלים המכירים את הגזע ואת כל היתרונות והאתגרים שלו. שוקלים למסור בצער עקב רילוקשיין.

כלב גדול ויפיפה

בית שמש29/10
כלב כבן 3.5, גדול, יפה ובעל אופי מאוד נעים (גדל במשפחה עם ילדים קטנים) נמסר עקב שינוי במצב משפחתי וחוסר יכולת להחזיק בו.

כלבת פקינז

ירושלים8/11
כלבת פקינז גזעית. מחונכת ומאולפת. כמובן מחוסנת. בת 6. הכלבה תוקפת ילדים קטנים מקנאה. תמסר לבית ללא ילדים קטנים. תדרש העברת בעלות. ראובן

כלב עם סיפור

ירושלים25/10
למסירה כלב עם סיפור. ג'ורג' היה כלב משוטט באזור בו גרנו. הוא הוביל להקות כלבים שונות, היו לו כמה נשים וילדים. ג'ורג' היה כלב חכם ביותר - לא והוציא קול והתרחק מאנשים. שרות וטרינרי רדפו אותו שנים ולא הצליחו לטפוס. הוא ביקר אצלנו וחיזר אחרי הכלבה שלנו, ילדים אהבו אותו וקראו לו ג'ורג'. לאחרונה הוא נטפס ולקחנו אותו מהשרות הוטרינרי כי הוא היה מיועד להרדמה. הוא באמת חכם ביותר, רגוע ואצמאי. קיבל חיסונים ועוקר.
עוד כלב ילדים:   1