לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יתר יד 2, יתר יד שניה, יתר למסירה, יתר חינם ועוד...

חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

2 גליונות "משכן שילה"

כפר הרא"ה 9/2
2 גליונות משכן שילה- "יתרו" ו"משפטים".

צמחי אגבה

צפת 17/1
צמחי אגבה שנעקרו עקב צפיפות יתר

קוקמום

ירושלים 28/12
בצבע לבן במצב די טוב נמסר עקב שימוש יתר

תוכנה לניהול ועד בית

תל אביב-יפו 13/1
למסירה תוכנה לניהול ועד בית. התוכנה כוללת: רישום חיוב חודשי רישום חיובים (וזיכויים) אחרים הדפסת קבלות ל- PDF או למדפסת רישום, ניהול והפקדה של צ'קים דחויים מסך מרכזי ובו תמונת מצב עדכנית של יתרות החוב (/זכות) של הדיירים, ממנו ניתן: להוציא קבלה להוציא הודעה לדייר על יתרת החוב לראות את התפתחות יתרת החוב לדירה ספציפית. התוכנה מותאמת ספציפית לצרכי הלקוח וכוללת תמיכה בחינם.

ויתור על אזרחות ארה"ב

הוד השרון 25/2
אני מעוניין לעזור בחינם למי שמתלבט ובעיקר למי שהחליט שהוא מעוניין לוותר על אזרחות אמריקאית. לאזרחות בארצות הברית יש יתרונות וחסרונות. אני מדגיש שאינני יועץ בתחום לא באופן כללי ולא באופן אישי (השיקולים משתנים מאדם לאדם), אך אולי אוכל להציג חלק מהיתרונות והחסרונות לוותר על אזרחות ארה"ב. את הדרך לביטול האזרחות אני מכיר, ולכן אשמח לעזור למי שמעוניין.

קבוצה חינמית לעזרה עצמית. קוד"א

באר שבע 13/2
תלויי יתר אנונימיים ישראל. Co-dependents anonymous *אם את/ה פועל, חושב וחי לפי האישור של אנשים אחרים. *אם את/ה מקדיש את עצמך לאושרם של אחרים. *אם יש לך הערכה עצמית נמוכה ורצון עז לרצות ולשלוט, -מקומך איתנו. אנו קבוצה לעזרה עצמית של אנשים תלויי יתר באנשים אחרים ובמערכות יחסים לא בריאות. אנו מתכנסים על מנת לעזור אחד לשני בעזרת כוחנו, נסיוננו ותקוותינו. המפגשים הם על בסיס התכנית של שניים עשר הצעדים המספקת מסגרת של תקווה, הזדהות, ידידות ואנונימיות. נפגשים פעם בשבוע בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30 בבאר שבע שכונה א'. ההשתתפות ללא תשלום וללא הגבלת מפגשים.
עוד יתר:   1