לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יתר יד 2, יתר יד שניה, יתר למסירה, יתר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

טלכרט

תל אביב-יפו 18/9
טלכרט - לאספנים (לא ידוע לי אם יש עליו עדיין יתרת שיחות לשימוש)

מקרר ותנור

רחובות 13/9
נמצא ברחובות דרך יבנה 72 תנור ומקרר נקיים ועובדים יתרם בחפץ לב

חולצה

מודיעין עילית 16/9
סריג נשים צבע בורדו מידה אחת בערך 36-38 נמסר עקב השמנה יתר.

עציץ

פרדס חנה-כרכור 4/9
עציץ סוקולנט נמסר כי אינו מתקשר עם יתר בני המשפחה ואינו עומד במשימותיו כמו כולם. יימסר רק לבעלי נסיון מוכח בתחום.

תוכנה לניהול ועד בית

תל אביב-יפו 16/9
למסירה תוכנה (בפיתוח-גרסת ביטא) לניהול ועד בית. התוכנה כוללת: רישום חיוב חודשי רישום חיובים (וזיכויים) אחרים הדפסת קבלות ל- PDF או למדפסת רישום, ניהול והפקדה של צ'קים דחויים מסך מרכזי ובו תמונת מצב עדכנית של יתרות החוב (/זכות) של הדיירים, ממנו ניתן: להוציא קבלה להוציא הודעה לדייר על יתרת החוב לראות את התפתחות יתרת החוב לדירה ספציפית. התוכנה מותאמת ספציפית לצרכי הלקוח וכוללת תמיכה בחינם.

ויתור על אזרחות ארה"ב

הוד השרון 27/8
אני מעוניין לעזור בחינם למי שמתלבט ובעיקר למי שהחליט שהוא מעוניין לוותר על אזרחות אמריקאית. לאזרחות בארצות הברית יש יתרונות וחסרונות. אני מדגיש שאינני יועץ בתחום לא באופן כללי ולא באופן אישי (השיקולים משתנים מאדם לאדם), אך אולי אוכל להציג חלק מהיתרונות והחסרונות לוותר על אזרחות ארה"ב. את הדרך לביטול האזרחות אני מכיר, ולכן אשמח לעזור למי שמעוניין.

כלב מקסים - יכול לשמש ככלב שמירה

מודיעין 24/7
בלו שלנו הוא כלב מקסים, חם ומרעיף אהבה על כל מי שהוא מכיר - קטנים וגדולים. לצערנו הוא עשוי לגלות תוקפנות כלפי זרים וכבר לא מתאים לסביבה בה אנחנו מצויים. בכאב גדול אנו מחפשים, לאחר 5 שנים, בית חדש לבלו - מקום שיוכל לתת לו יחס טוב ולנצל את יתרונותיו - למשל ככלב שמירה. בלו מסורס, מחוסן ובריא. שוקל כ-35 ק"ג. לצד האחריות הגדולה בטיפול בבלו מובטח לכל מי שייקח אותו תחת חסותו חבר נאמן ומגן ואהבה גדולה.

קבוצה חינמית לעזרה עצמית. קוד"א

באר שבע 22/8
תלויי יתר אנונימיים ישראל. Co-dependents anonymous *אם את/ה פועל, חושב וחי לפי האישור של אנשים אחרים. *אם את/ה מקדיש את עצמך לאושרם של אחרים. *אם יש לך הערכה עצמית נמוכה ורצון עז לרצות ולשלוט, -מקומך איתנו. אנו קבוצה לעזרה עצמית של אנשים תלויי יתר באנשים אחרים ובמערכות יחסים לא בריאות. אנו מתכנסים על מנת לעזור אחד לשני בעזרת כוחנו, נסיוננו ותקוותינו. המפגשים הם על בסיס התכנית של שניים עשר הצעדים המספקת מסגרת של תקווה, הזדהות, ידידות ואנונימיות. נפגשים פעם בשבוע בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30 בבאר שבע שכונה א'. ההשתתפות ללא תשלום וללא הגבלת מפגשים.

עשרות קלסרים משרדיים

רמת גן 14/9
למסירה - מעל ל-30 קלסרים משרדיים (ועוד 2 קטנים רגילים) במצב טוב עד מצויין. חלקם הגדול - קלסרים מעט נמוכים מהרגיל (כ-30.5 ס"מ גובה). יתרון - נכנסים לארוניות עם מדפים קצת יותר נמוכים. חסרון - שקיות ניילון (שמרדפים) מותאמות לגובה אחר אז הן בולטות מלמטה (וגם מלמעלה אבל זה לא ביג דיל). נמצאים בר"ג אבל אפשר לחפש פתרונות אם צריכים להגיע למקום רחוק.
עוד יתר:   1