לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יתר יד 2, יתר יד שניה, יתר למסירה, יתר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

קרם לידיים, קרם להזעת יתר

ראשון לציון 24/7
קרם ידיים- כמה סוגים קרם להזעת יתר הודעות בוואטסאפ- לא בשבת

חולצה

מודיעין עילית 7/7
סריג נשים צבע בורדו מידה אחת בערך 36-38 נמסר עקב השמנה יתר.

כלב מקסים - יכול לשמש ככלב שמירה

מודיעין 24/7
בלו שלנו הוא כלב מקסים, חם ומרעיף אהבה על כל מי שהוא מכיר - קטנים וגדולים. לצערנו הוא עשוי לגלות תוקפנות כלפי זרים וכבר לא מתאים לסביבה בה אנחנו מצויים. בכאב גדול אנו מחפשים, לאחר 5 שנים, בית חדש לבלו - מקום שיוכל לתת לו יחס טוב ולנצל את יתרונותיו - למשל ככלב שמירה. בלו מסורס, מחוסן ובריא. שוקל כ-35 ק"ג. לצד האחריות הגדולה בטיפול בבלו מובטח לכל מי שייקח אותו תחת חסותו חבר נאמן ומגן ואהבה גדולה.

קבוצה חינמית לעזרה עצמית. קוד"א

באר שבע 24/7
תלויי יתר אנונימיים ישראל. Co-dependents anonymous *אם את/ה פועל, חושב וחי לפי האישור של אנשים אחרים. *אם את/ה מקדיש את עצמך לאושרם של אחרים. *אם יש לך הערכה עצמית נמוכה ורצון עז לרצות ולשלוט, -מקומך איתנו. אנו קבוצה לעזרה עצמית של אנשים תלויי יתר באנשים אחרים ובמערכות יחסים לא בריאות. אנו מתכנסים על מנת לעזור אחד לשני בעזרת כוחנו, נסיוננו ותקוותינו. המפגשים הם על בסיס התכנית של שניים עשר הצעדים המספקת מסגרת של תקווה, הזדהות, ידידות ואנונימיות. נפגשים פעם בשבוע בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30 בבאר שבע שכונה א'. ההשתתפות ללא תשלום וללא הגבלת מפגשים.

מיטה זוגית

כפר סבא 24/6
מיטה נוחה. לא חורקת 140/190. נמסרת בגלל רכישת מיטה חדשה. יש 2 ארוניות לילה אבל אחת מהן ניזוקה מקרבת יתר למייבש חום * קומה: 2 * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא

עשרות קלסרים משרדיים

רמת גן 13/7
למסירה - מעל ל-30 קלסרים משרדיים (ועוד 2 קטנים רגילים) במצב טוב עד מצויין. חלקם הגדול - קלסרים מעט נמוכים מהרגיל (כ-30.5 ס"מ גובה). יתרון - נכנסים לארוניות עם מדפים קצת יותר נמוכים. חסרון - שקיות ניילון (שמרדפים) מותאמות לגובה אחר אז הן בולטות מלמטה (וגם מלמעלה אבל זה לא ביג דיל). נמצאים בר"ג אבל אפשר לחפש פתרונות אם צריכים להגיע למקום רחוק.
עוד יתר:   1