לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יתר יד 2, יתר יד שניה, יתר למסירה, יתר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

נשמה יתרה

פתח תקווה 4/10
ספר של הרב ליאור אנגלמן על מהות השבת

מקרר ותנור

רחובות 13/9
נמצא ברחובות דרך יבנה 72 תנור ומקרר נקיים ועובדים יתרם בחפץ לב

חולצה

מודיעין עילית 16/9
סריג נשים צבע בורדו מידה אחת בערך 36-38 נמסר עקב השמנה יתר.

עציץ

פרדס חנה-כרכור 4/9
עציץ סוקולנט נמסר כי אינו מתקשר עם יתר בני המשפחה ואינו עומד במשימותיו כמו כולם. יימסר רק לבעלי נסיון מוכח בתחום.

תוכנה לניהול ועד בית

תל אביב-יפו 21/9
למסירה תוכנה לניהול ועד בית. התוכנה כוללת: רישום חיוב חודשי רישום חיובים (וזיכויים) אחרים הדפסת קבלות ל- PDF או למדפסת רישום, ניהול והפקדה של צ'קים דחויים מסך מרכזי ובו תמונת מצב עדכנית של יתרות החוב (/זכות) של הדיירים, ממנו ניתן: להוציא קבלה להוציא הודעה לדייר על יתרת החוב לראות את התפתחות יתרת החוב לדירה ספציפית. התוכנה מותאמת ספציפית לצרכי הלקוח וכוללת תמיכה בחינם.

ויתור על אזרחות ארה"ב

הוד השרון 28/10
אני מעוניין לעזור בחינם למי שמתלבט ובעיקר למי שהחליט שהוא מעוניין לוותר על אזרחות אמריקאית. לאזרחות בארצות הברית יש יתרונות וחסרונות. אני מדגיש שאינני יועץ בתחום לא באופן כללי ולא באופן אישי (השיקולים משתנים מאדם לאדם), אך אולי אוכל להציג חלק מהיתרונות והחסרונות לוותר על אזרחות ארה"ב. את הדרך לביטול האזרחות אני מכיר, ולכן אשמח לעזור למי שמעוניין.

קבוצה חינמית לעזרה עצמית. קוד"א

באר שבע 15/10
תלויי יתר אנונימיים ישראל. Co-dependents anonymous *אם את/ה פועל, חושב וחי לפי האישור של אנשים אחרים. *אם את/ה מקדיש את עצמך לאושרם של אחרים. *אם יש לך הערכה עצמית נמוכה ורצון עז לרצות ולשלוט, -מקומך איתנו. אנו קבוצה לעזרה עצמית של אנשים תלויי יתר באנשים אחרים ובמערכות יחסים לא בריאות. אנו מתכנסים על מנת לעזור אחד לשני בעזרת כוחנו, נסיוננו ותקוותינו. המפגשים הם על בסיס התכנית של שניים עשר הצעדים המספקת מסגרת של תקווה, הזדהות, ידידות ואנונימיות. נפגשים פעם בשבוע בימי שני בשעה 20:00 עד 21:30 בבאר שבע שכונה א'. ההשתתפות ללא תשלום וללא הגבלת מפגשים.

ארנבות ושרקנים

מודיעין עילית 15/10
כעשרה ארנבונים חמודים, יפים ומטופחים, זכרים ונקבות, בני כשנה. כעשרים שרקנים, מכל הגילאים, זכרים ונקבות. נמסרים בצער עקב רביית יתר. יימסרו לפינת חי או למי שיש את התנאים להחזקתם.
עוד יתר:   1