לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא יו את בי יד 2, יו את בי יד שניה, יו את בי למסירה, יו את בי חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

לא ניתן! מאת אן א.פאוק

רמת גן 9/6
הנשים בארצות-הברית מעוצבנות. הן פגועות, הן מרוגזות, הן כועסות. הן לא מתכוננות לשתוק עוד! נמאס להן! והן לא מתכוונות לעשות את זה עוד! מה היה קורה, אילו מנהלת צעירה, אשפית פיננסים מצליחה, אם חד-הורית ואמיצה, היתה קוראת יום אחד לכל הנשים לשביתה כלל-ארצית - למנוע סקס מהגברים שלהן, עד ששופט בית-המשפט העליון, שהתעלל ופגע באשתו, יקבל את מה שמגיע לו? ארצות-הברית תזדעזע - כך גם חייה האישיים - אבל היא יוצאת למלחמה!

ספרי / ספרוני הלכה יומית

ירושלים 11/5
לזיכוי הרבים: מי שמוכן לקרוא שתי הלכות יומיות בבית הכנסת שבו הוא מתפלל אחרי תפילת שחרית (או בין מנחה לערבית), על מנת לזכות את הציבור הקדוש בהלכות חשובות, ב"נ אשלח לו על חשבוני ספרון או ספר הלכות.

מיטות נוער

מעלה אדומים 22/6
2 מיטות נוער. אחת מהם נפתחת למיטה שלישית. יש להם גם ארגז מצעים. רוחב של כל אחת כמעט 90 ס"מ, אורך קצת יותר מ190. הגובה עם הרגליים הוא 55 (השלישית מתקפלת בין הרגליים של אחת מהם). צריך לעלות 2 וחצי קומות לבית שלנו (אין מעלית). לא נדרש פירוק צריך דרך להוביל את זה (לא מתאים לסתם רכב עם גגון)

מיחם שבת דוד מים תקול

מודיעין עילית 15/5
דוד מים למטבח שעבד עד אתמול לא בשימוש הרבה זמן. אבל הפסיק לעבוד ולא יודע אם הלך המפסק ביטחון או שהלך הגוף חימום. קניתי חדש וזהו לא יודע אם ניתן ואם שווה לתקן. בכל מקרה מי שצריך חלקים או מכסה בשמחה.

ראש מיטה וינטג' עם מגירות ומראה

תל אביב-יפו 5/7
ראש מיטה וינטג' המתאים למיטה ברוחב 140. כולל מגירות משני הצדדים ומראה. אורך על הקיר: 286 כבר פורק אבל צריך להוריד במדרגות שתי קומות. לא נורא כבד. שני אנשים עם חוזק בינוני יוכלו לעשות את זה. ההרכבה פשוטה - רק שני ברגים לקיר.

קופסאות לאוכל

רחובות 5/7
3 שקיות עם קופסאות לאוכל, כמה גדלים, רובן גודל בינוני. מאוכל מוכן של יוחננוף ודומיו. אפשר לקחת את כל 3 השקיות או חלקן. מעולה בשביל לשלוח אוכל לילדים/נכדים אבל גם לשימוש עצמי.... התמונה היא כמובן רק של חלק מהן. יש כמה עשרות בסך הכל

בגדים רמת גן, ביאליק/הרצל

רמת גן 28/6
clockwise from the top left: סווצ'ר משומש L (יש כתם של עט) קפוצ'יון RENUAR LARGE כמו חדש חולצה L שרוול ארוך CASTRO חדשה מכנס בית נשים טוב מוסר את הפריטים כולם ביחד.

השאלת ציוד לאירוע עד 70 איש

גבעת שמואל 2/6
להשאלה לאירוע לכ70 סועדים צלחות, קערות, כוסות, סכום, מפיות בד, אגרטלי פרח בודד, בקבוקי זכוכית להגשת מים וכ40 צנצנות לעיטור נרות לשולחן/להגיש קינוח. קניתי והטבלתי סט כלי זכוכית לעד 80 איש (צלחת 25 סמ קוטר, צלחת יותר קטנה לסלטים וקערה למרק/קינוח/סלט/משהו, כוסות בערך ל70 איש, סט סכום כמות ל80 איש ו80 מפיות בד צבע קרם. הציוד כרגע פרווה והוטבל (חוץ מאגרטלים שלא הוטבלו ויפים גם להגשת רטבים/ליקרים אם יוטבלו כדי להגיש למאכל). הצלחות מזכוכית לכן לא דורשות הכשרה גם אם מישהו השתמש בזה לבשר או חלב, אולי תלוי בעדה, אבל נראה לי שזה היה בעייתי רק לפסח, לא זוכרת איזו עדה זו. סט הסכום אני מעבירה הגעלה בין משאיל למשאיל (הליך הכשרה) כך שהכל שוב מצב פרווה. הציוד יושאל למי שיחזירו את הציוד שלם שטוף ונקי ושאחרי הייבוש יוחזר לארגזים המקוריים תוך שמירה על הציוד ועל הארגזים. אין להכניס את הכלים לתנורים! הסט צלחות כבד קצת ונמצא קומה 1 ללא מעלית (לא קל אבל אירוע רמה אחרת עם הכלים) איסוף והחזרה על מי שמשאיל ממני. נא להשאיר הודעה קולית בבית לא בשבת. ציוד נוסף שלא ציינתי (כמו שפנגדיש)יושאל למי שיסדר ליבו
עוד יו את בי:   1