לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא חתול פר יד 2, חתול פר יד שניה, חתול פר למסירה, חתול פר חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

חתולה פרוותית- לגינה

רמת השרון 29/5
חתולה ביישנית ושקטה, וכמעט שאינה מורגשת. מעוקרת כבת שנתיים. חיה מרבית זמנה על גג החשוף לגשמים וזקוקה לגינה משלה! החתולה חששנית ולא מתלטפת, אבל לעולם אינה שורטת או תוקפת!! מעוקרת. *אפשר גם בשבת*

ילקוט אוטופדי לביה"ס

ירושלים 28/4
ילקוט מקסים לילדה ורוד עם חתול פרווה, אורטופדי, מצב מעולה

גור חתולים כבן שבעה חודשים

רמת גן 31/5
גור חתולים כבן 7 חודשים למסירה, יפה וחמוד, ידידותי ובעל אופי נעים, בריא ונקי, חי כרגע בחצר של בית אבות פרטי בפתח תקווה, מחפש בית חם ואוהב, ניתן לפנות למאיה

חתולה ביתית בת 3 יפיפייה ומעוקרת

חיפה (קרית חיים) 4/5
חתולה יפיפייה ביתית ומטופחת, סופר חברותית שאוהבת אנשים וילדים אוהבת להתקרבל ומאד מתמסרת עם אופי נוח כמו חברת משפחה. פרוות אנגורה שכמעט ואינה נושרת שנראית כמו רעמת אריה, עם מבט עינים של קרן פלס וגרביים לבנות בכפות רגלייה הקצרות. מעוקרת ובת 3, ולצערנו בשל מעבר לבית אבות נאלצים לחפש לה בית חם חדש. חשוב לנו שתקבל אהבה ובית חם ואוהב!

חתולה יפיפיה זקוקה לבית בדחיפות

בית אורן 07:20
חתולה מקסימה חברותית גדולה יפה עם אופי טוב . ננטשה באכזריות באמצע שום מקום ביערות הכרמל . אני מחפש לה בית טוב באופן דחוף. היא מדהימה .. אז בבקשה מי נותן לה בית חם לתמיד ? השאירו פרטים ואחזרו אליכם בהקדם. .

חתולה פלפלית

תל אביב-יפו 29/5
חתולה סקרנית, מצחיקה, וגרגרנית! מעוקרת כבת שלוש, מאומנה מצילת חיים. רגילה לארגז הצרכים. האימוץ באזור המרכז/שרון מאומנה פרטית.

מבחר חתולים לאימוץ

תל אביב-יפו 29/5
חתולים מתלטפים ומתפנקים, ממתינים לאימוץ באומנה פרטית- בהתאמה אישית. כולם מעוקרים! כולם מורגלים לארגז הצרכים! בגלל הצפיפות באומנה- חלקם יתאימו גם לחצר. * לפרטים/לאימוץ אפשר גם בשבת!* לתמונות נוספות- מוזמנים לפנות בוואטסאפ anytime!
עוד חתול פר:   1