לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא ה נפתחת יד 2, ה נפתחת יד שניה, ה נפתחת למסירה, ה נפתחת חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

דחוף למסירה היום ספה נפתחת 190/120 בפתיח

רמת גן19/10
* רוחב: 190, גובה: , עומק: 120 בפתיחה 65 בערך כשזה במצב ספה * קומה: 1 * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא

ספה 3 מושבים נפתחת משני הצדדים

ראש העין27/9
ספה שלושה מושבים ששני הצדדים נפתחים יש קרע קטן שאפשר להדביק או לשים כיסוי דירת קרקע אבל יש 8 מדרגות

ספה נפתחת מתוצרת הולנדיה עם ראש מתרומם

תל אביב-יפו26/9
2.05, לא נמדד, 0.85

מיטת יחיד נפתחת של עצמל"ה

תל אביב-יפו26/9
שווה ביותר! מיטה יפה מעץ מלא בצבע שמנת. התפנתה כבר מהבית ונמצאת כבר במשאית המוביל. במיטה נפתחת לשתי מיטות * רוחב: 90 , גובה: אורך: 2.00 , עומק: * יש מעלית? נמצא כבר במשאית המוביל * נדרש פירוק? לא

מיטת ילדים נפתחת

תל אביב-יפו27/10
מיטת ילדים נפתחת של עצמלה. בת ארבע וקצת.....שמורה במצב מעולה. עם מזרנים מקוריים מותאמים אורטופדית לילדים ושתי מגירות אחסון ענקיות. המיטה בצבע שמנת המגירות בתכלת. בתמונה מזרן גבוה של גדולים...זה לא המזרן המקורי. המקורי שמור בצד.... התמונה צולמה בלילה ... נוכל לשפר תאורה במידת הצורך.

מיטת נוער

מבשרת ציון25/10
מיטת נוער יפה עם מיטה נפתחת וארגז מצעים, ללא מזרונים. 190/80 המזרון של המיטה נפתחת קטן יותר. במצב טוב מאד!!! המיטה נמצאת בחצר, ונשמח שייקחו אותה לפני בוא הגשם. כל הקודם זוכה! אפשר לפרק את המיטה, להובלה קלה יותר.

מיטת ספר במצב טוב

נס ציונה17/10
מיטת ספר משמשת כספה במצב סגור. בצבע כחול בהיר "מעושן" במצב טוב מאד. נפתחת למיטה וחצי. הריפוד שלם ללא קרעים או כתמים. כוללת ארגז מצעים מעץ מלא בגודל בסיס ספה. הכל תקין. קפיצים שלמים ללא חלודה או סימני התיישנות אחרים. תמונה תישלח בוו'אטצאפ למעוניינים. יש להוריד את המיטה/ספה מקומה וחצי/שניה בבית פרטי. הורדה על ידי המקבלים. נדרשים שני אנשים.

מיטות יחיד

חיפה20/11
מיטה סטנדרטית , אחת , הכחולה עם ארגז מצעים ללא מיטה נפתחת. הירוקה, יש לסדר את הרגל שנשברה עם ארגז מצעים ומיטת על קל נפתחת

ספה נפתחת למיטה

חולון23/9
ספה נפתחת למיטה. המנגנון עובד. לא לגמרי ישרה אז לא מיועדת לארמון המלך, אבל - ממלאת את תפקידה. הופכים את החדר לחדר עבודה על כן מעוניינים למסור אותה * קומה: קרקע * נדרש פירוק? לא ניתן לפרוק

רהיטים נוסטלגיים

ירושלים13/11
רהיטים של אשה מבוגרת [ניתנים לרגל יום השנה שחל מחר יום חמישי], כולל 2 תנורי אפיה,ויטרינה,כיסאות,מיטה נפתחת ועוד. לפרטים להתקשר לבן המנוחה-:יאיר. [הפריטים נמצאים בחצר פרט לויטרינה שנמצאת בבית, שאר הרהיטים בבית שייכים לשוכר] * קומה קרקע:

מיטה נפתחת

ראשון לציון26/9
מיטה נפתחת של רהיטי דורון, 90 על 2. במצב טוב מאד, צבע לבן. כוללת שני מזרונים. כרגע המיטה מפורקת. בתהליך הפרוק קטע פנימי קטן נשבר אך לא מפריע להרכבה מחדש של המיטה. נהננו מהמיטה, פשוט עלינו למיטה וחצי.. גרים בקומה עשר עם מעלית. רק לבוא לקחת ולהתחדש לפני החג.

מיטה נפתחת עם ארגז מצעים

נהריה21/11
למסירה מיטה נפתחת עם ארגז מצעים מתחת למיטה הנפתחת ועוד אחד בראש המיטה. ראו בתמונות. * מידות חיצוניות - אורך: 195 ס"מ ועוד 35 ס"מ ארגז מצעים, רוחב: 90 ס"מ * מידות פנימיות (מזרן) - אורך: 190 ס"מ. רוחב: 80 ס"מ * קומה 1 עם מעלית המיטה מפורקת ובמוצאי שבת עוברת לרחוב, כל הממהר זוכה!

מיטה

הרצליה18/11
מיטה לילדה, בצבע קרם ומעט סגול. * רוחב: 92, גובה: 89 , אורך: 205 * קומה: 4 * יש מעלית? כן * נדרש פירוק? ככל הנראה, לא. מדובר במיטה לילדה, הכוללת גם מיטה נפתחת, שני מזרונים ושתי מגירות במיטה כחלק מהמיטה. אציין כי יש לתקן גלגל אחד במיטה הנפתחת. מעבר לכך, המיטה מוכנה לשימוש מיידי.

מיטה נפתחת מיטת נוער

ירושלים17/11
אורך מטר שמונים, רוחב מזרון רגיל, נפתחת ל3 מיטות, כולל המזרונים, קומת קרקע אין מדרגות. לבוא לקחת...

ספה שנפתחת למיטה

חיפה14/11
ספה 3 מושבים נפתחת למיטה נוחה. למסירה היום בלבד בי 17-20

ספת סלון שהיא מיטה נפתחת כולל שולחן סלון

תל אביב-יפו11/11
מיטת יחיד נפתחת המשמשת כספת סלון+ שולחן רוחב 60 אורך 125. מצב טוב

מיטת יחיד

ירושלים9/11
מיטת יחיד עם ארגז ומיטה נוספת נפתחת. כולל מעקה בטיחות במצב טוב, למרות המדבקות

ספה נפתחת

רמת גן3/10
ספה אדומה נפתחת למיטה בגודל 140 על 190 במצב פתוח הרוכסן שמחבר בין 2 היחידות קצת קרוע(ניתן לתיקון) . מרמת גן

מיטה

בת ים12/11
מיטת ספה נפתחת בצבע ירוק. המשענת מפורקת, אך עדיין ניתן לסדר את המיטה כמיטה זוגית. הצבע דהוי בחלקו. רוחב: 2 מטר עומק: 1מטר קומה 4 ללא מעלית.

מיטת חבר

ראשון לציון23/10
המיטה התחתונה ממיטת נוער נפתחת. מידות סטנדרטיות * קומה: 0
עוד ה נפתחת:   123הבא ›האחרון »