לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא הל"ה יד 2, הל"ה יד שניה, הל"ה למסירה, הל"ה חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מכונת כביסה

שקד 30/5
למסירה מכונת כביסה, הלכו המסבים אבל עדיין עובדת, מרעישה בסחיטה ואם ממלאים יותר מדי לא סוחטת.

סידור תפילה ע"מ

ירושלים 19/4
סידור תפילה ע"מ הסידור המפורש "כוונת הלב" השלם בנוסח עדות המזרח

ספר

פרדס חנה-כרכור 19/4
הלימוד היומי באמונה אגרות הרמב"ם

רולרים

אלעד 2/4
מתאים למידות 28 -30 . אפשר להגדיל ולהקטין . דו שלבי או 2 גלגלים מאחורה ואחד קדימה או 3 בשורה. רק הלשונית הפנימית של הריפוד קרוע. אפשר להוריד ואז מצויין לשימוש.

מקפיא לא עובד

ירושלים 23/5
לא עובד. כנראה הלך המדחס. נופרוסט. 172 ליטר נטו

מדפסת hp

חריש 12/5
הלך הראש הדפסה.. ורק התקלה מופיעה על הצג, ולא הפונקציות האחרות במכשיר.. חומר גלם משובח כבר אמרנו? :-)

מיחם שבת דוד מים תקול

מודיעין עילית 15/5
דוד מים למטבח שעבד עד אתמול לא בשימוש הרבה זמן. אבל הפסיק לעבוד ולא יודע אם הלך המפסק ביטחון או שהלך הגוף חימום. קניתי חדש וזהו לא יודע אם ניתן ואם שווה לתקן. בכל מקרה מי שצריך חלקים או מכסה בשמחה.

השאלת ציוד לאירוע עד 70 איש

גבעת שמואל 22/5
להשאלה לאירוע לכ70 סועדים צלחות, קערות, כוסות, סכום, מפיות בד, אגרטלי פרח בודד, בקבוקי זכוכית להגשת מים וכ40 צנצנות לעיטור נרות לשולחן/להגיש קינוח. קניתי והטבלתי סט כלי זכוכית לעד 80 איש (צלחת 25 סמ קוטר, צלחת יותר קטנה לסלטים וקערה למרק/קינוח/סלט/משהו, כוסות בערך ל70 איש, סט סכום כמות ל80 איש ו80 מפיות בד צבע קרם. הציוד כרגע פרווה והוטבל (חוץ מאגרטלים שלא הוטבלו ויפים גם להגשת רטבים/ליקרים אם יוטבלו כדי להגיש למאכל). הצלחות מזכוכית לכן לא דורשות הכשרה גם אם מישהו השתמש בזה לבשר או חלב, אולי תלוי בעדה, אבל נראה לי שזה היה בעייתי רק לפסח, לא זוכרת איזו עדה זו. סט הסכום אני מעבירה הגעלה בין משאיל למשאיל (הליך הכשרה) כך שהכל שוב מצב פרווה. הציוד יושאל למי שיחזירו את הציוד שלם שטוף ונקי ושאחרי הייבוש יוחזר לארגזים המקוריים תוך שמירה על הציוד ועל הארגזים. אין להכניס את הכלים לתנורים! הסט צלחות כבד קצת ונמצא קומה 1 ללא מעלית (לא קל אבל אירוע רמה אחרת עם הכלים) איסוף והחזרה על מי שמשאיל ממני. נא להשאיר הודעה קולית בבית לא בשבת. ציוד נוסף שלא ציינתי (כמו שפנגדיש)יושאל למי שיסדר ליבו
עוד הל"ה:   1