לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא היו היה יד 2, היו היה יד שניה, היו היה למסירה, היו היה חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

פלאפון

אלקנה9/9
היה פעם שימושי , היום צעצוע

חלוק פלנל לאשה

ראשון לציון12/10
חלוק פלנל, שמקבלים בבית היולדות בשיבא. חדש לחלוטין, לא היה בשימוש.

ספר תהילים

ירושלים28/9
ספר תהילים סטנדרטי עם ניקוד, היה בשימוש אך היום כבר פחות, ישן אבל עדיין עושה את העבודה.

ספר סלמנדרה

מחולה27/8
ספרו של ק. צטניק. הספר עורר עניין וזעזוע רב בציבור היהודי והישראלי בארץ בשל היותו אחד הספרים הראשונים אשר סיפרו על השואה כזיכרון חי.

מתלה לדוש

חיפה14/10
עדיין רלוונטי! מתלה לראש של הדוש. נקנה היום ממקס סטוק (הגיע עם דוש שקניתי, לא היה לי צורך במתלה) כולל גם ברגים ודיבלים להרכבה.

M&m מנגן בגיטרה

תל אביב-יפו11/9
כאשר לוחצים על הכפתור האדום הוא משמיע מוזיקה, פעם היה גם זה היום כבר לא. * יש מעלית? לא * נדרש פירוק? לא

ציוד שאיבת חלב, תומך-הנקה

תל אביב-יפו13/10
אשמח למסור באהבה ציוד שאיבה תומך-הנקה. חלקו חדש מהניילון והשאר במצב מעולה. איסוף משכונת יד אליהו בתל אביב: 1. שתי ערכות עם חלקי חילוף למשאבת real bubee חשמלית דו צדדית - בכל ערכה מצויים כל החלקים מהחבילה המקורית, חוץ מהמשאבה עצמה ומהחלק שמחבר אותה לצינוריות. הכול חדש מהניילון, באריזות המקוריות. 2. בקבוק האכלה תומך-הנקה "calma" של חברת medela - במצב מעולה, היה בשימוש פעם אחת בלבד. 3. שלושה בקבוקים של חברת medela - מתאימים לאחסון חלב שאוב ולהאכלה. כל אחד מכיל עד 250 מ"ל או יותר. מצב מעולה. 4. שתי פטמות שמתאימות לבקבוקים של חברת medela - חדשות, לא היו בשימוש מעולם. 5. מתאמים לשקיות שאיבה של lensino - מאפשרים לשאוב חלב בעזרת משאבה הישר לתוך שקיות אחסון החלב של lensino. מתאים לרוב המשאבות של חברות medela, ameda, evenflo. חדש לגמרי, באריזה שלא נפתחה מעולם.
עוד היו היה:   1