לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא גור חודשים יד 2, גור חודשים יד שניה, גור חודשים למסירה, גור חודשים חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ארצ'י גור חתולים מקסים

ירושלים15/7
ארצ'י, הוא גור מתוק בן שלושה חודשים. פעיל סקרן ואוהב לשחק. נולד בביתנו וטופל במסירות על ידי אמו, רגיל לחול ולאוכל יבש. עבר את החיסון הראשוני, ומחפש בית חם ואוהב בדחיפות !

גורה מקסימה מחפשת משפחה

לוד18:01
קריסל היא גורה כבת שלושה חודשים שנמצאה ברחוב רעבה ומיובשת. היא גרגרנית, חברותית ומתלטפת. וכעת מחפשת משפחה אוהבת ומסורה.

ארנבונים לאימוץ

רחובות16/7
היי, מוסרת לאימוץ גורי ארנבונים בני חודשים ומשהו. מתוקים, מתקשרים, סקרנים ואוהבים מגע :) מחפשת להם בית חם.

גור

תרום11/6
🐶 *גור קטן מחפש בית חם* 🐶 למסירה גור מעורב בן 3 חודשים (בערך) מחונך חלקית. מלא חיים ואוהב תשומת לב. ימסר רק למשפחה אוהבת

גור מיוחד מחש אהבה

תל אביב-יפו10/6
גור חתולים מיוחד וחברותי מאוד מחפש משפחה אוהבת להנות ולשמוח איתה לכל החיים! הוא בן 3 חודשים, עצמאי ויודע לעשות צרכים בארגז, אוהב מאוד לשחק ולהתלטף הוא בריא ומחוסן ויימסר רק למשפחות אוהבות ואחראיות שיתייחסו ליו כחלק מהמשפחב לכל דבר!

גור חתולים מחפש משפחה

תל אביב-יפו10/6
גור מיוחד בן כ3 חודשים מחפש בית אוהב. הוא נמצא כרגע בתל אביב ומחפש משפחה לשמוח איתה לכל החיים הוא בריא ועצמאי ,מאוד עדין ואוהב ליטופים יחסית לא רגוע ולא שובב יימסר רק למשפחה אוהבת ואחראית!

גורת חתולים לאימוץ

רחובות29/5
גורה מתוקה בת 5 חודשים מחפשת בית חם:) הגורה המהממת אוהבת להתלטף ולהיות גם על הידיים, מאוד שקטה ועדינה. מתאימה מאוד לבית עם ילדים.

שני גורים יפהפיים

תל אביב-יפו15:19
פרח ופיץ', שני גורים יפהפיים מחפשים בית. מעוניין למסור את שניהם יחד. הם אח ואחות, בני חמישה חודשים, מטופלים ומחוסנים (הנקבה מעוקרת, הזכר מסורס). חברותיים ונותנים המון אהבה.יסתדרו עם חתולים אחרים. אנחנו נמצאים בבאר שבע.

2 חצאיות

בני ברק10/7
2 חצאיות זהות לנערה צבע פטרול = גוון של תכלת עם אפור (למי שמכיר תשלבושת של סימנר גור) * מיועד ל: נערות צבע : תכלת-אפור(פטרול) אורך 75 ס"מ רוחב 64 ס"מ מידה 34 חצאיות במצב מצוין קפלים רודפים של חברת יצחק + בטנה, עברו גהוץ במכבסה לפני מספר חודשים
עוד גור חודשים:   1