לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא גוף הא יד 2, גוף הא יד שניה, גוף הא למסירה, גוף הא חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

ספר מבט מקרוב על גוף האדם

תל אביב-יפו16:56
***נא לקרוא ולהבין המודעה לפני הפנייה אלי*** ספר מבט מקרוב על גוף האדם כמו בתמונה להמחשה הפריט נמסר חינם ולא מותנה בדבר אך אשמח לבדיקתך אם יש פריטים נוספים שפרסמתי שברצונך לקבל או לתת ***נא לקרוא ולהבין המודעה לפני הפנייה אלי***

סידרה של ה bbc גוף האדם

פתח תקווה17/12
4 דיסקים גוף האדם - סידרה איכותית של ה bbc

בגדי אישה. לא בשבת!!

גבעת שמואל1/12
בגדי אישה מבנה גוף רזה . אני חייבת להעיף את רוב מה שיש לי בארון, אז אפשר גם שנעבור מצידי על כל הארון ותשכנעי אותי גם על הפריטים האחרים שכדאי לי להפטר מהם כבר

תנור למקלחת

חיפה17/1
תנור חימום אינפרא לאמבטיה בעל 3 גופי חימום. עובד טוב רק שלא כל גופי החימום עובדים באופן מלא. עדיין מחמם אך החלפתי לחדש. ניתן לראות את המצב האמיתי בתמונה המצורפת.

גוף תאורה

תל אביב-יפו1/1
גוף תאורה לפלורסנט (כולל שתי נורות, אחת חדשה והשניה פחות). האור נדחק רק בקצוות של הנורות- כנראה הסטרטר תקול. הסטרטר מובנה ולכן לא ידענו איך להחליפו. מי שמבין בזה אולי יכול לתקן ולהשתמש.

מנורת תקרה

חיפה4/1
גוף תאורה תלוי-תקרה, המקבל נורת הלוגן (200W). האהיל בצבע חלבי-קרמי, החלק העליון בצבע כהה-כחלחל-מתכתי. גובה הנורה כ-30 או 40 ס"מ מתחת לתקרה.

תנור BUILD IN

אזור14/12
למסירה תנור נהדר ששימש אותנו ב 20 שנים האחרונות. DE DIETRICH תוצרת צרפת דגם 844. עובד, לדעתי צריך להחליף גוף חימום תחתון (פירוק של מספר ברגים מאחור, החלפת גוף החימום, והחזרת הברגים). אישתי התעקשה לקנות חדש. מציאה אמיתית !!

מדריכים למורה למדעים

ירושלים21/11
מדריכים למורה של: מבט אל האור גוף ללא הפסקה מסע מדע בעקבות השמש מדע בעידון טכנולוגי חלקים 3 ,4 ,5 ועוד חשיבה יוצרת
עוד גוף הא:   1