לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא בר אוכל יד 2, בר אוכל יד שניה, בר אוכל למסירה, בר אוכל חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

אוכל לדגי זהב

בני ברק 13/5
אוכל לדגי זהב בכמות בינונית למסירה בבני ברק

דולצ'ה ויטה

ראשון לציון 24/5
שתי גורות מקסימות, מגיעות לבן, שקטות עדינות ומתלטפות, עברו בדיקה פרעוש ותילוע, מורגלות בארגז, אוכלות כל מה שלא זז, משחקות, מנמנמות וממתינות לאימוץ בראשון לציון

שולחן אוכל

מודיעין 31/5
שולחן פינת אוכל. צורת משושה. מצב טוב. 1.25*1.15 במצב סגור. שתי הגדלות ברוחב 0.45 כל אחת (צריך לאחסן אותן בנפרד). השולחן כעת מפורק וקל לשינוע. מצורף תמונה של השולחן במצב סגור. אוכל לשלוח תמונה נוספת במצב של פתיחה אחת (לא ניתן לצרף שתי תמונות).

שולחן פינת אוכל

גאולי תימן 27/4
שולחן פינת אוכל במצב טוב. בית קרקע, אין צורך בפירוק. לא נכנס ברכב פרטי.

בגדים לבנות גיל 3 ולבנים גיל 4

חולון 17/4
בגדי ילדים מעורבבים לילדה בת 3 בערך ולילד בן 4 בערך.. במצב משומש סבבה כזה מי שירצה אוכל לשלוח תמונות מסירה ברח' שנקר

להשאלה בוקסות למברגה(כרגע המברגה מושאלת)

גבעת שמואל 2/6
להשאלה בוקסות ושאר הציוד שנלווה למברגה (נכון ל21.8.19 מישהו השאיל רק את המברגה ללא הבוקסות וכו). שימו לב שזה להשאלה ולא למסירה. מתאים למשל למי שיש תיקונים קטנים, מעברי דירה, הרכבת ופירוק ארון (אם זה להחלפת גומיות למקרר אולי אוכל לתת טיפחם כי החלפתי לעצמי פעם למקרר) נא לתאם איתי מתי איסוף ומתי החזרה משוערת להשתדל שזה לא יהיה ברגע האחרון שמודיעים שלוקחים, (במקרה שתחזור המברגה אחרת לא תדעו אם תהיה לכם סוללה כי לא אספיק להטעין...) איסוף עצמי והחזרה עצמית מ או לגבעת שמואל . אולי אולי קלוש שאוכל להקפיץ למקום אחר כמו חולון שמריהו בני ברק או משעו אחר אם יהיה לי בדרך לעבודה.. לא מבטיחה... דברו איתי.. לא בשבת! אם אני לא בבית אז אפשר להשאיר הודעה קולית עם שם, טלפון, להזכיר שזה בקשר להשאלת בוקסות כי יש עוד מודעות.. ובהודעה לציין עד מתי הכי מאוחר אפשר לתפוס אתכם אחרת 2 בבוקר תקבלו שיחה כי אחשוב שאתם מישהו אחר. גם הקטע עם ההודעות קוליות לא בשבת!

כסאות אוכל

עתלית 15/5
למסירה 4 כסאות אוכל במצב טוב,, מסגרת ברזל ,ריפוד שחור, לבוא ולקחת, מושב הבונים
עוד בר אוכל:   1