לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא בל קל יד 2, בל קל יד שניה, בל קל למסירה, בל קל חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מזוזה

תל אביב-יפו 1/5
קלאסית. בלי קלף. מוזמנים לקחת בחום ואהבה

מעיל

ראשון לציון 28/5
מעיל דמוי עור בצבע חום מידה 40/42 זקוק לניקוי קל . כתובת בטלפון בלבד .

מכשיר סודה סטרים

ירושלים 27/5
מכשיר סודה סטרים ישן. תקין לחלוטין אבל לא קל למצוא לו בלון מן הסוג שקיים בו כי לא נמצא בכל סופר שגם מוכר בלוני סודה אחרים.

כ-15 בקבוקי בושם ריקים

ירושלים 22/5
יותר מ-15 בקבוקי בושם ריקים מזכוכית - יכולים להתאים לעבודות יצירה, אולי למילוי מחדש (לא כולם) או לכל מטרה. הרוב דומים לבקבוקון של FLOWER של קנזו (עם או בלי ציור פרח), אחד (מקורי) של EUPHORIA של קלווין קליין, ועוד כמה אחרים

DVD של סרג'יו ליאונה

רמת גן 12/5
הסרט השלישי בסדרה המפורסמת "בעבור חופן", שנודע בשם "בעבור חופן דינמיט" (Duck, You Coward!). עם תוספות מיוחדות, בלי תרגום לעברית. קלאסיקה משובחת.

מיטה מתקפלת

נחושה 27/5
מיטה מתכפלת חזקה ותקינה, זקוקה לשיפצור קל בלבד ! ראו תמונה שמצ"ב

קלאסיקות אנגליות

ירושלים 27/5
שני ספרי קלאסיקה אנגלית - מחזות שייקספיר סיפורים ופואמות של אדגר אלן פו שני הספרים בהוצאת Random House. הספרים במצב טוב מאד. כריכות הנייר בלויות.

בסיס מיטה וחצי

ירושלים 28/5
*לא להתבלבל מהתמונה - בלי מזרן* בסיס של מיטה וחצי במצב סביר. קל להרכבה, אבל צריך קרשים כלשהם שיחזיקו את המזרן. * רוחב: 100 ס"מ , אורך: 197 ס"מ. * יש מעלית * נדרש פירוק? כבר מפורק, רק לבוא ולקחת, בבקשה.

מזרון זוגי

ירושלים 4/5
מזרון קפיצים משומש במצב מעולה. נקי ושמור. יחסית קל אז אפשר להוביל אותו בלי בעיה. * מידה סטנדרטית של מזרון זוגי (רוחב 140) * קומה: -1 * יש מעלית? כן * נדרש פירוק? לא

3 חצאיות מהממות וכמו חדשות לנערה

חולון 23/4
יפות ממש כחדשות,בלבנה והשחורה יש צורך בתפר קל ביותר בין מקום החגורה לחצאית-ממש לא סיפור. החצאית כפלים האלגנטית-חדשה. * מיועד ל: נשים * מידה: S בערך מידה 38 * צבע: שחורה ,לבנה ומנומרת.

נעליים 43

ירושלים 28/4
כבלים שונים שאריות משיפוץ אורכים לא גדולים במיוחד מברגה+בטריה של בלאק אנד דקר גוזם ומיישר קנטים לגדר צומחת קונגו שההולם שלו דורש תיקון קלשווה במיוחד

ספה לזולה או לריפוד מחדש

תל אביב-יפו 28/5
הספה לא מאוד קלה. אני סחבתי לבד עם גלגלים וזה לא היה כיף גדול. הריפוד דהוי ויש שריטות של חתולים. לזולה זה מעולה. עם ריפוד חדש היא תהיה בונבוניירה לבית. * רוחב: 1.36 מ', גובה מירבי: 82 ס"מ, עומק: 62 ס"מ * קומה: 3 * יש מעלית? כן * נדרש פירוק? בשביל להכניס למעלית כן. אפשר להוריד במדרגות בלי פירוק.

ספרים וחוברות של האוניברסיטה הפתוחה

רמת גן 17/5
כל הספרים במצב טוב. נא להתקשר (טלפון בפרטים שלי) ביום בו רוצים לבוא - בין 10 בבוקר ל- 10 בלילה, לא בסופ"ש ולא בחגים. תודה רשימה: חשיבה היסטורית דפוסי חברה בישראל - 9 חוברות החברה הקיבוצית - שינוי והמשכיות- הכל האדם בחברה - מבוא לסוציולוגיה - הכל נמסרו כבר: תאוריות סוציולוגיות קלאסיות - 2 ספרים / חוברות יצירת עמדות, שינוי עמדות ותהליכי שכנוע - 2 ספרים / חוברות. חלק באנגלית שיפוט והערכה בתנאי אי ודאות - 2 ספרים מבחנים פסיכולוגיים - 2 ספרים / חוברות יסודות הפסיכולוגיה הקוגנטיבית - 4 ספרים / חוברות שיטות מחקר במדעי החברה - 17 ספרים / חוברות פסיכולוגיה בחינוך - 8 ספרים / חוברות דפוסי חברה בישראל - הכל ממשל ופוליטיקה - 7 ספרים / חוברות דמוקרטיה ודמוקרטיזציה בעולם הערבי - 2 ספרים ציוני דרך בהגות הסוציולוגית - 2 ספרים תולדות הקולנוע - חלק א' בלבד חווית התאטרון - חוברת מבוא בחינת אמי"ר - חוברת
עוד בל קל:   1