לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא בבית שמש יד 2, בבית שמש יד שניה, בבית שמש למסירה, בבית שמש חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

משקפיים2

נחושה16/8
המסירה בבית שמש, ברחוב המשלט !

משקפיים1

נחושה16/8
המסירה בבית שמש, ברחוב המשלט !

מטבח

בית שמש7/7
למסירה מטבח בבית שמש, במצב טוב

רדיאטור

ירושלים21/6
רדיאטור 13 צלעות בבית שמש

שולחנות וספסלים

ירושלים28/7
למסירה "בבאר שבע" שולחנות וספסלים שמשו בבית כנסת, במצב טוב מאוד. נא להתקשר בשעות אחה"צ בלבד.

סםריה/כוננית

חיפה16/6
כוננית שמשמשת גם כשולחן לימודים לתלמיד בבית ספר יסודי. גובה 200 ס"מ, רוחב 100 ס"מ ועומק 36 ס"מ. בתמונה לא רואים את משטח הלימודים - המשטח פורק והוא נמצא אצלי. את הכוננית ניתן לפרק או להוביל בשלמות, אנו גרים בחיפה ומועד המסיגה הוא מידיי. קומת חניה

דפי ענקיים לילדים/דפי עטיפה לרהיטים

בית שמש18/8
יש ברשותי תוכניות בניה/גרמושקות/הרמוניקות מיותרות. כל התוכניות מודפסות על דף ברוחב מטר ובאורך בין 1-5 מטרים. ניתן להתשמש בהן עבור דפי ציור לילדים, משטח עליו הילדים יכולים לבצע עבודות מלכלכות, עטיפת ריהוט בזמן צביעת בית או כל שימוש אחר העולה בדעתכם. האיסוף ממשרד בבית שמש בין השעות 08-16. בכי טוב לפנות אלי באמצעות הודעת ווצאפ לנייד.

השאלת ציוד לאירוע עד 70 איש

גבעת שמואל18/8
להשאלה לכ70 איש צלחות, קערות, כוסות, סכום, מפיות בד, אגרטלי פרח בודד, בקבוקי זכוכית להגשת מים וכ40 צנצנות לעיטור נרות לשולחן או להגיש קינוח. לאירוע קניתי והטבלתי סט כלי זכוכית ל80 איש (צלחת 25 סמ קוטר, צלחת יותר קטנה לסלטים וקערה מתאימה גם למרק/קינוח/סלט (1 נשברה אז ל79 איש), כוסות בערך ל70 איש, סט סכום כמות ל80 איש ו80 מפיות בד צבע קרם. הציוד כרגע פרווה והוטבל (חוץ מהאגרטלים שלא הוטבלו ויפים גם להגשת רטבים/ליקרים אבל דורשים הטבלה למי שירצו להגיש בזה למאכל). הצלחות מזכוכית לכן לא דורשות הכשרה גם אם מישהו השתמש בזה לבשר או חלב. סט הסכום אני מעבירה הגעלה בין משאיל למשאיל (הליך הכשרה) כך שהכל שוב מצב פרווה. הציוד יושאל למי שיחזירו את הציוד שלם שטוף ונקי ושאחרי הייבוש יוחזר לארגזים המקוריים תוך שמירה על הציוד ועל הארגזים. אין להכניס את הכלים לתנורים. הסט צלחות כבד קצת ונמצא קומה 1 ללא מעלית (זה לא קל אבל האירוע נראה רמה אחרת עם הכלים) איסוף והחזרה על מי שמשאיל ממני. נא להשאיר הודעה קולית בבית לא בשבת. יש ציוד נוסף שלא ציינתי (כמו שפנגדיש), אבל יושאל למי שיסדר ליבון אצל רב.
עוד בבית שמש:   1