לוח למסירה - כאן תוכלו למצוא אחד וחצי יד 2, אחד וחצי יד שניה, אחד וחצי למסירה, אחד וחצי חינם ועוד...


חפצים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

מיטה אחד וחצי

קרית טבעון5/10
* רוחב:120 על 185 , גובה: , עומק: * קומה: 3 * יש מעלית? אין * נדרש פירוק? יכול להיות

3מיטות

פתח תקווה11/10
שתי מיטות ספר אחד מיטה וחצי

מטען נייד 1200 mAh ישן

ירושלים6/10
מטען נייד מלבני ישן (מ- 2014) 1200mAh בעל 2 פורטים להטענת טלפון ב- USB, ומכסה פלסטיק קשיח. אחד 2 אמפר, השני אחד אמפר.בעל 4 נורות אינדוקציה וכפתור הפעלה. החיבורים קצת רופפים, וזה לא שומר את ההטענה הרבה זמן. קצת כבד יחסית למטען נייד, אבל זה עובד ויכול לשמור לפחות טעינה וחצי (נכון לסוף שנת 2018) אני לא יודע מה מצבו כרגע

גיטרה

כוכב השחר31/10
גיטרה אקוסטית בת 3 וחצי שנים. יפה ואיכותית. צריך לתקן מיתר אחד. עם חתימה מקורית של אהוד בנאי

כבל רשת קצר

קרית ביאליק22/9
כבל רשת קצר (פחות ממטר וחצי), תקין, במצב חדש ושמור. מיועד לחיבור מודם או ראוטר למחשב. לא היה בשימוש/היה בשימוש אחד. יש לי 2 פריטים כאלה. מסירה בקריית ביאליק, אזור הקריון. נא לפנות במסרים דרך האתר. תודה!

גורי חתולים

חיפה25/10
אני זקוזה לעזרה, בסוף חודש יוני חתולת חצר המליטה בכניסה שלנו גורים. כל הכניסה טיפלה בהם (אימא וגורים). אף אחד מהכניסה מסיבות שלו לא יכול לקחת אותם. חתלתולים אלה הם חיות מחמד, הם רגילים לאנשים, אוהבים אותם ולא יודעים מה זה לחיות בחוץ. הם לא ישרדו שם. הבנתי שאחרי תקופה קצרה הם יתרגלו לעשות צרכים בכניסה ואחר כך יהיה קשה מאוד, או בלתי אפשרי להרגילם לחול. לכן בגילם של חודש וחצי לקחתי אותם לווטרינר כדי להשמיד טפילים ולקחתי אותם באופן זמני הביתה. הם גם קיבלו חיסון ראשון. אני לא יכולה להחזיק אותם באופן קבוע עקב כל מני סיבות, גם כלכליות וגם בריאותיות, גם החתולה שלי לא מקבלת אותם. אני מחפשת בשבילם בית חם אצל אנשים אוהבי חתולים ויודעים לטפל בהם. החתלתולים חמודים מאוד ושמנמנים.
עוד אחד וחצי:   1