לפני שאתם מאמצים חיית מחמד חדשה...
פרויקט אגורה הינו אתר לשיתוף חפצים, אך חיות אינן חפצים. אימוץ בעל חיים דורש אחריות מרובה ויש לשקול את הנושא בכובד ראש. ההחלטה לאמץ בעל חיים מחייבת אתכם לדאוג לו ולטפל בו כראוי, כאילו היה בן משפחה לכל דבר.
בקישורים שלהלן ישנם הסברים שונים על המתחייב מאימוץ כלב/חתול.
חשיבות עיקור וסירוס ~ המדריך למתלבט ~ המדריך המקוצר לגידול כלב ~ לפני שמאמצים

שונות

»

בעלי חיים

»

כלבים

לוח כלבים למסירה - כאן תוכלו למצוא כלבים לאימוץ, כלבים למסירה, אימוץ כלבים לבית חם ואוהב ועוד...

כלבים למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

כלבה למסירה

פתח תקווה10:36
ניקי- כלבה חמודה ואוהבת בגודל בינוני. הכלבה מחפשת בית חם ואוהב. מאולפת(עושה את צרכיה רק בחוץ) מתוקה ואוהבת ילדים. הכלבה מחוסנת, מעוקרת ומחונכת. ניתן לקחת לשבוע ניסיון.

גורי כלבים הנמצאים בהסגר מחפשים בית בדחי

קרית שמונה09:47
גורי כלבים מספשים בית חם ! המתוקים האלו נמצאים בהסגר ומחפשים בתים מושלמים לאהוב ולהתאהב בהם!!! נמצאים בסכנת המתה !! אנא אמצו אותם לפני שיהייה מאוחר מידי ! ניתן ליצור קשר עם כריסטינה ( מספר הטלפון העליון המופיע ב"פרטי יצירת קשר" ) או עם ניר טל ( מספר הטלפון התחתון המופיע ב"פרטי יצירת קשר" )

כלבת פוינטר לבנה מחפשת בית בדחיפות

קרית שמונה09:47
כלבת פוינטר בצבע לבן עם חום בהיר נמצאת כלואה בהסגר העירוני של קרית שמונה ומועמדת להמתה. אנא הצילו אותה לפני שיהייה מאוחר מדי ! ניתן ליצור קשר עם ניר טל ( מספר הטלפון העליון שמופיע ב"פרטי המוסר" ) או עם כריסטינה ( מספר הטלפון התחתון שמופיע ב"פרטי המוסר ). אם איננו זמינים בטלפון הנייד , נא להשאיר הודעת ס.מ.ס או הודעת וואטסאפ.

דרוש בית אומן לכלבה עם גורים

ראשון לציון09:47
הכלבה המתוקה הזאת נלכדה והוכנסה להסגר. היא בהריון מתקדם, והמלטה בהסגר לא תשאיר לגורים הרבה סיכוי. דרוש בית אומן עבורה ועבור הגורים, עד שיסיימו לינוק ויהיו ברי אימוץ ויהיו דובונים מתוקים שימצאו בית בקלות. ההבדל עבורם בין חיים ארוכים וטובים בבית עם משפחה לבין מוות בהסגר הוא הנכונות של מי מכם לשמש אומנה זמנית, כשכל העלויות מכוסות. אם אתם יכולים, דברו עם יעל בטלפון הראשון שמופיע במודעה , אן שלחו הודעת סמס או וואטסאפ. אתם יכולים גם ליצור קשר עם ניר טל במספר הטלפון השני שמופיע במודעה.

גור כלבים מתוק מחפש משפחה שתאהב אותו

ירושלים05:49
מפרסמת עבור ידידה. שלום חברים. הכנסנו לביתנו גור כלבים מתוק בן 3 חודשים שכנראה ננטש ברחוב ע"י בעליו הקודמים. לפי בדיקות הוטרינר הוא בריא לגמרי. הוא עדיין לא חוסן. לאחר יום אחד ותגובות אלרגיות קשות מאד מצידנו 😕 הבנו שעם כל הרצון הטוב והאהבה אנחנו לא יכולים להשאירו אצלינו ונאלץ למסור אותו לאגודת 'צער בעלי חיים'. אם מישהו מכם מעוניינ/ת לאמץ את הכלב החמוד הזה. הוא שקט מאד - נראה שהנטישה לא היתה קלה לו. הוא מאד זקוק לחברת בני אדם ויודע להחזיר אהבה. לכן רצינו למצוא אנשים רצינייים ומחוייבים וגם חמים ואוהבים חיות. אם אתם מעוניינים לאמץ בעצמכם או מכירים מישהו כזה. פנו בדחיפות. תודה רבה

גורה יפיפיה

פתח תקווה22/5
גורה מעורבת זאב עם כנעני בת חצי שנה. זו גורה שתגדל לגודל גדול ולכן לא מתאימה לכל אחד. חוץ מזה, חברותית ואנרגטית. כולל מנוי למרפאה וטרינרית עד סוף השנה. רק מי שבאמת יכול ורוצה שיפנה. דחוף עקב נסיעה לחו"ל.

כלב לאימוץ

קרית שמונה22/5
כלב חמוד ונקי .למסירה לאימוץ. מחוסן ,שבב,מעוקר.גודל קטן יחסית בן שלוש,לא יגדל יותר.מסתדר עם ילדים.מחונך .מורגל לצרכים.שקט מאוד..גדל בתוך בית עם ילדים.

כלב כנעני

קרית טבעון21/5
כלב כנעני מיוחד ומקסים בן שנה העונה לשם לואי, מסורס, מטופל היטב ומלא באנרגיות חיוביות!!

כלב חמוד

פתח תקווה20/5
כלב חמוד כלב מתוק מחוסן מסורס מחונך לצרכים

גורים למסירה חינם

באר שבע20/5
3 גורים קטנים בני חודשיים מסוג פינצ'ר מעורב מאוד רגועים ונוחים מתאימים לילדים קטנים ומבוגרים למסירה בחינם

כלבה

פתח תקווה19/5
למסירה כלבה בת 2 חודשים מחוסנת עם מנוי לבית חולים ווטרינרי תימסר למשפחה טובה אבי

כלבה למסירה

כפר חסידים א'17/5
טייגר נמצאה עזובה לפני כשנתיים כגורה קטנטונת באזור הקריות. אספנו אותה אל ביתינו על אף שהייתה לנו כבר כלבה ומאז שימשנו לה כמשפחה אומנת. טייגר מאוד אנרגטית ולכן זקוקה לחצר. אוהבת אנשים ותשומת לב.

קולר לכלב בינוני קטן

חגלה15/5
אורך 45 ס"מ איסוף מחוגלה או מרחובות נא לא להטריד סתם אם לא באים הקודם להגיע זוכה

כלב למסירה

ירושלים14/5
כלב רועים בן 3 מקסים למסירה. הבן מתגייס ואין יכולת להמשיך ולטפל בכלב.

כלבה למסירה

פתח תקווה13/5
למסירה במידיית גורת פינצרית מעורבת בת חודשיים וחצי עברה טיפול ראשוני +חיסון ראשון הכלבה היא ממושמעת וחכמה נמצאה בבית שמש ברמה ג

מסירת כלב מתאים לבית עם חצר

בית שמש12/5
כלב מעורב צורך בית עם חצר מתאים לילדים

כלב עם רשיון מחוסן

ראשון לציון12/5
כלב ידידותי טוב עם ילדים

גורה למסירה

פתח תקווה9/5
גורה בת 10 חודשים לברדור מעורבת שחורה חמודה אמיתית ,זקוקה לאילוף יכולה לשמש ככלב שמירה מעולה

גורה בת חודשיים

מגדלים9/5
גורה יפיפיה מעורבת בת חודשיים אבא רועה גרמני אמא פיטבול

סיירה המושלמת מחפשת בית חם בדחיפותתת!!!

נתניה7/5
סיירה המדהימה למסירה !! גורה מעורבת , בת שנה.מעניקה חום ואהבה ומוסיפה שמחת חיים לאנשים מסביבה עם האנרגיות המדהימות שלה ! מסתדרת עם כולםםם !! גם עם ילדים לא תוקפנית בכלל ! חשוב לציין שהיא נמסרת אך ורק כי לא מתאפשר לנו לגדל אותה.
עוד כלבים:   12הבא ›האחרון »
אמנת הפרסום המיטיב