סיוע חברתי וסביבתי

»

תרומת זמן ונסיון

»

אירועים בחינם

אירועים בחינם למסירהמצבעיר / ישובתמונהתאריך עידכון

סדנא להמשיך זוגיות טובה גם לאחר לידה

חיפה23/5
סדנא חינם ללא שום התחייבות איך להמשיך להיות בזוגיות טובה גם לאחר הולדת הילדים. הסדנא היא של 3 מפגשים .

מוקמת קבוצת נשים 55+

חיפה23/5
מוקמת קבוצת נשים 50 + שנמצאות בפנסיה . נשים שרוצות לפגוש נשים, לשתף, לתמוך, לטייל וכו'. השתתפות בקבוצה היא כמובן ללא תשלום. הפגישות והפעילויות יהיו יהיו לפי מה שיחליטו בקבוצה, מי שרוצה להצטרף תשאיר כתובת מייל.

שיעורי סלסה ומסיבה

אזור26/4
אם אתם גרים באזור ראשון לציון או הרצליה - אנחנו מזמינים אתכם ללמוד ולרקוד סלסה ללא תשלום! אנחנו קבוצת פעילים בשם "מדיה נוצ'ה" שמארגנים ערבי סלסה הכוללים שיעורים לכל הרמות ומסיבה כיפית במיוחד! הכל ללא תשלום לצעירים, חיילים וסטודנטים :) מוזמנים לפנות אלי לכל שאלה או בקשה בנושא בפרטי! נשמח מאוד לראות פנים חדשות D:

מעגל נשים לפסח ללא עלות

רמות מנשה5/4
נשים יקרות, מזמינה אתכן למעגל חגיגי של צמיחה לכבוד חג האביב, מעגל שיהיה גם מסע קטן לתוכנו והחוצה, מסע דרך המדבריות שבנו לקראת התחדשות. נעשה "סדר" פנימי ונחלוק אחת עם השנייה את הדרך שקוראת לנו ללכת בה, על יופיה ועל בורותיה. נבדוק מה נשתנה בנו הפסח הזה, מה מלבלב, מה חסום, איזה 'מיותרים' אנחנו מוכנות כבר לנקות ולהשיל מעצמנו, ואיזה מסע אנחנו מזמנות לנו השנה. המפגש יהיה ללא עלות, רק צרו איתי קשר ושריינו מקום מראש כי אני מקפידה על קבוצות אינטימיות. נפגשות ברביעי ה-12.4 ב-21:00 בביתי ברמות מנשה, אשמח אם תבואו לבושות בלבן, שייצבע לנו את הערב באור, שמחה וניקיון.

השתתפות בהרצאה מתנה

זכרון יעקב4/4
כניסה כולל קפה ומאפה להרצאה מטוביי המרצים מתקיים בזכרון יעקב. בתחומי החשיבה והתרבות היהודית. הכניסה לאדם אחד,כרטיס שני מוזל בתשלום 15₪. ההרצאות בימי שני בערב שעה 20:30 במרכז המושבה פרטים נוספים למעונינים(בתמונה ד"ר אברהם לוי שהיה מנהל מחלקת מחקר הנדסה גנטית בארה"ב)
עוד אירועים בחינם:   1